jak umieć cieszyć się z miernoty...

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sardo nunspa
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 657
Rejestracja: 2006-01-18, 00:41
Lokalizacja: Beskid Mały ale jary

Re: jak umieć cieszyć się z miernoty...

Post autor: sardo nunspa »

Witam kolegę, też w sprawie GPRS i przypadków jego chciałem słowo dorzucić. Otóż w dodatku do tygodnika Polityka – „Niezbędnik inteligenta” (18 09 2004) jest wywiad z prof. Leszkiem Kołakowskim. Mistrz uczy nas jak umieć cieszyć się z miernoty, którą niesie nam życie. Naprawdę pomaga polecam. Osobiście uważam, że istnienie GPRS w kontekście innych możliwości podłączenia Internetu ma swoje głębokie ontologiczne uzasadnienie.
Latka lecą...
Awatar użytkownika
seboo
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 247
Rejestracja: 2006-03-19, 14:41
Lokalizacja: prawie Wawa

Re: jak umieć cieszyć się z miernoty...

Post autor: seboo »

Jezeli nawet zycie skojarzone jest z miernota - to niestety zyc trzeba - nie tylko dlatego ze samobojstwo jest grzechem :) Ale juz sama szansa istnienia na na pohybel innym np ZUS-owi moze dawac powody do samozadowolenia :). Pomijajac kwestie rozpaczliwego umartwiania sie ktore moze byc przymusem z braku wyboru innej technologii - jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.
Wiadomo ze to sa tylko protezy ale naprawde - bardzo dlugo korzystajac z gprs-u - znalazlem pewien zloty srodek. Otoz komputer zawsze byl dla mnie magnesem jak i zlodziejem czasu - spowolnienie wczytywania sie stron na poczatku wywolujace ekstremalna agresje potem ustapilo wrecz medytacyjnej zgodzie na stan faktyczny.
Wpisuje wiec adres strony i odchodze od komputera zajmujac sie innymi sprawami - zycie moze toczyc sie dalej , nie zaniedbuje sie jak i innych obowiazkow - stosujac system rotacyjny osiagalem naprawde dobre efekty :D
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: jak umieć cieszyć się z miernoty...

Post autor: bob »

Nie zarzucajcie mi ,że was nie rozumiem ale wydzieliłem to z innego tematu i skierowałem do działu dla wolnomyślicieli. :)
Pozdrawiam ,bob.
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: jak umieć cieszyć się z miernoty...

Post autor: Jaco »

bob pisze:Nie zarzucajcie mi ,że was nie rozumiem ale wydzieliłem to z innego tematu i skierowałem do działu dla wolnomyślicieli. :)
Pozdrawiam ,bob.
Prosto w 10 :wink:
Awatar użytkownika
sardo nunspa
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 657
Rejestracja: 2006-01-18, 00:41
Lokalizacja: Beskid Mały ale jary

Re: jak umieć cieszyć się z miernoty...

Post autor: sardo nunspa »

bob pisze:Nie zarzucajcie mi ,że was nie rozumiem ale wydzieliłem to z innego tematu i skierowałem do działu dla wolnomyślicieli. :)
Pozdrawiam ,bob.
Chciałem tylko zaznaczyć, że są inne sposoby optymalizacji GPRS tzn można się przyzwyczaić :wink: . Bardzo rozśmieszył mnie post kolegi easy rider o tuningowaniu GPRS, bo sam tuningowałem jeszcze pół roku temu na potęgę. Prawda jest niestety taka, że jak się ma starego Poloneza to jakby go nie tuningować Bentley’em się nie stanie. :(
Latka lecą...
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: jak umieć cieszyć się z miernoty...

Post autor: bob »

Dokładnie tak :D @sardo nunspa i Twoja wypowiedź podoba mi się bardzo !!! A także @seboo świetnie "podszedł" temat i dlatego Was szanuję.
Przeniosłem to do Hyde Parku bo można tu dalej rozwijać ten wątek.
Pozdrawiam, bob.
p.s.
Tak naprawdę to nie było trafianie nawet w tarczę ... ale dzięki @Jaco. :wink:
ODPOWIEDZ