poczta Gmail

Pozostałe kwestie techniczne (sprzętowe i programowe) dotyczące internetu radiowego - np. konfiguracja firewalli, antywirusów, przeglądarek internetowych.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
maks1981
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2006-09-02, 18:56

poczta Gmail

Post autor: maks1981 »

Witam,
Mam problem z skrzynką mailową GMAIL.Jak dotąd wszystko było super-bez reklam itp.Korzystam z laptopa i netu bezprzewodowego ale nie mogę dodać załączników do email.Na stacjonarnym kompie wszystko jest ok a w laptopie kicha.Nawet jak podłączyłem neostrade do laptopa to załączników nie idzie załadować.Odinstalowałem antywira ale to tez nic nie dało.Co może być przyczyną?
Awatar użytkownika
kszysek
Stały użytkownik forum
Posty: 59
Rejestracja: 2006-07-19, 08:10
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: poczta Gmail

Post autor: kszysek »

problem raczej jest po stronie lapka niż łącza, a o tym własnie jest to forum, ale niech bedzie: przeskanuj go Ad-Aware'm moze cos sie namieszało, moze cos sie przczepiło.
<| Blackberry Bold 9700 - Orange |Ipad2-3G Orange | Dell N4020 + Huawei e3131 - Orange | Hp Mini 311 | Hp t5630w Thin Client + Wimax |> To tyle :)
http://speedtest.net/result/1917097660.png
radekb32
Użytkownik forum
Posty: 23
Rejestracja: 2006-11-10, 17:47

Re: poczta Gmail

Post autor: radekb32 »

maks1981 pisze:Witam,
Mam problem z skrzynką mailową GMAIL.Jak dotąd wszystko było super-bez reklam itp.Korzystam z laptopa i netu bezprzewodowego ale nie mogę dodać załączników do email.Na stacjonarnym kompie wszystko jest ok a w laptopie kicha.Nawet jak podłączyłem neostrade do laptopa to załączników nie idzie załadować.Odinstalowałem antywira ale to tez nic nie dało.Co może być przyczyną?
Przyczyną jest sam gmail. Gmail tak ma że jeśli nie zdąrzy odebrać załacznika w określonym czasie to jest błąd. Masz po prostu za słaby upload (albo za duży załącznik spróbuj z mniejszym :) )
maks1981
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2006-09-02, 18:56

Re: poczta Gmail

Post autor: maks1981 »

załączniki nie są duże.Zwykłe w wordzie.Zanim korzystałem z netu bezprzewodowego to sądziłem,że gmail to mercedes wśród darmowych poczt email.Muszę przyznać, że to jedyny problem z netem(Orange) bezprzewodowym a jestem cały czas w zasięgu UMTS.Może na gmail za mało...A jaką polecacie skrzynkę?Ma być darmowa i bez reklam?taka jak gmail tylko żebym mógł wysyłać normalnie emaile.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: poczta Gmail

Post autor: bob »

Również mam net z Orange i gmail`a i jestem w zasięgu UMTS/HSDPA i nie mam problemu z tą skrzynką.
ODPOWIEDZ