blue connect & blue screen of death

Pozostałe kwestie techniczne (sprzętowe i programowe) dotyczące internetu radiowego - np. konfiguracja firewalli, antywirusów, przeglądarek internetowych.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
przem1986
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2006-12-13, 18:44

blue connect & blue screen of death

Post autor: przem1986 »

Witam,
problem jest az dziwny z tego wzgledu ze kupilem tydzien temu Asusa A9RPseries i do niego karte bezprzewodowego internetu blue connect i tu sie zaczely dziac cuda :? No wiec, po wlozeniu karty i uruchamianiu internetu przez programik wyskakuje (dosc czesto blad {678 - komputer zdalny nie odpowiedzial}) gdzie na moje zdziwienie po kilku razach sie polaczy...i teraz zdarzylo sie juz zeby nie sklamac kilkaset razy ze w niewiadomo ktorym momencie wyskakuje "blue screen" z bledem ktory Microsoft okresla jako ze karta pobiera zbuyt duzo energii z baterii , dlatego komputer sie wylacza...

Blad ten jest datowany na pierwsze dni kwitnia tego roku gdzie nastepnie jest wzmianka o poprawce , tak wiec idac za rozsadkiem podlaczylem laptopa do neostrady i zainstalowalem wszystkie mozliwe aktualizacje jakie znalazl sam Windows i ja sam... blad nadal wystepuje. Prosze o pomoc bo idzie oszalec...!!!!!! aha , bylem tez w Erze gdzie przemily :!: lol :!: gosc powiedzial mi ze karta jest dobra gdy sprawdzil ja na swoim sprzecie i nie przyjal reklamacji!! prosze o pomoc bo juz skonczyly mi sie pomysly na rozwiazanie mojego problemu!! :x
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: blue connect & blue screen of death

Post autor: Jaco »

Wywal ten programik.Zostaw same stery do modemu.Stwórz sobie dial-up i ciesz się internetem komórkowym.Do łaczenia polecam program @pogara.Wszystko znajdziesz na forum.
ODPOWIEDZ