Wina modemu czy sieci komórkowej??

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Artur_prezes
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 257
Rejestracja: 2006-12-17, 23:10
Lokalizacja: Ireland

Wina modemu czy sieci komórkowej??

Post autor: Artur_prezes »

2 razy w tym tygodniu zdarzyło się coś "dziwnego", a mianowicie przeglądając internet zobaczyłem przypadkiem z jaką szybkością otwierają się strony i ku mojemu zdziwieniu przez około 2-3 minuty otwierałem wszystko i prędkość dochodziła do około 800-850 kbps- takiej szybkości nigdy nie miałem, ale po krótkim czasie wszystko powróciło do normy, czyli standardowy UMTS około 320-340kbps. Mieliście też coś takiego?? Chyba, że akurat w złapało HSDPA, ale skąd, jeśli tu nie ma nadajnika tego sygnału :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
CLEARW'RE
Broadband
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Wina modemu czy sieci komórkowej??

Post autor: Jaco »

Masz już ponad 100 postów a zadajesz takie pytania.Odpowiedż jest prosta i poszukaj na forum. :lol:
Awatar użytkownika
Artur_prezes
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 257
Rejestracja: 2006-12-17, 23:10
Lokalizacja: Ireland

Re: Wina modemu czy sieci komórkowej??

Post autor: Artur_prezes »

Posty postami a wiedza wiedzą wiesz, na liczbę postów nie patrzę. Szukałem trochę na forum i parę postów o HSDPA było, ale iPlus Manager normalnie pokazywał 3G, chyba ze jak jest HSDPA to tez pokazuje UMTSa. Jeśli znajdę tematy o tym na forum to usunę ten temat.Dzięki. :)
CLEARW'RE
Broadband
ODPOWIEDZ