Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
matiz
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-04-13, 16:34
Lokalizacja: ZAKOPANE

Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: matiz »

Czy ktoś zna może firmy które udostępniają Internet drogą radiową w Zakopanem (ewentualnie proszę o opinię). Jedyna mi znana to AIR-NET, proponują 1024 kbits za 55 zł.
matiz
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-04-13, 16:34
Lokalizacja: ZAKOPANE

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: matiz »

Już mi założyli:) jak się okazało -- przynajmniej od czwartku - średnia prędkość około 800 kbits, max miałem 3800 kbits :D nieźle co? Abonament 55 zł:) ich stronka www.air-net.internetdsl.pl
Googleman
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2006-05-27, 21:51
Lokalizacja: Zakopane

Najlepsi z dostępnych...

Post autor: Googleman »

Godną polecenia, jest firma "Nell", Jako pierwsza, wprowadziła przekaz, pomiędzy przekaźnikami, w częstotliwości 5Ghz co zapewnia nam doskonałe łącza... U mnie nie spada poniżej 2 Mb/s sprawdzane na www.dsl.cz Polecam, z ręką na sercu ;) Ich stronka - www.nell.com.pl
ikw
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 214
Rejestracja: 2006-03-21, 21:41

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: ikw »

niezle www...szkoda ze czuje sie jak na diskobungo a nie na stronie www providera internetowego.
Googleman
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2006-05-27, 21:51
Lokalizacja: Zakopane

www...

Post autor: Googleman »

Strona czytena, kolorowa, żywa, provider to nie zakład pogrzebowy, strona nie musi być przygnębiająca, ponadto rozmawiamy tu o jakości oferowanej usługi i ta ostatnie jest moim zdaniem bezkonkurencyjna... W firmnie Nell mają doskonałego informatyka, dobry sprzęt i nie mają sobie równych jak chodzi o cene, wszak 40 zł za 512 kb/s to nie lada okazja, na finał przypomne, że u mnie na łączu z Nell nie spada transfer poniżej 2 mb/s to wszystko za 40 PLN... Jeśli ktoś szuka dobrej firmy świadczącej stały dostęp do neta to <font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font> będzie zadowolony a na strone można zwyczajnie nie wchodzić...
ikw
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 214
Rejestracja: 2006-03-21, 21:41

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: ikw »

czytelna, kolorowa , zywa?
chyba nie masz pojecia o robieniu stron internetowych ...ale nie o tym mowa.
Strona nie musi byc przygnebiajaca - to fakt...ale ta jest do przesady .
Zbior gotowych fleszy wstawionych na strone...z beznadziejnie dobrana czcionka i czasem wyswietlania. Intro na muzie techno - co kojazy sie ogolnie z internetem bezprzewodowym ma sie rozumiec.
Jesli chodzi o informatyka tej firmy to nie wiem - bo go nie znam. Moge powiedziec cos jedynie o webmasterze i to nie w superlatywach niestety..
Maja dobry sprzet? to znaczy jaki? orientujesz sie moze?
a co do szybkosci i ceny no to rzeczywiscie...imponujaca...nie powiem...nie czesto spotykana za takie pieniadze. Moze orientujesz sie jakie maja łacze?
pzdr!
Googleman
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2006-05-27, 21:51
Lokalizacja: Zakopane

Sprzęt...

Post autor: Googleman »

Witam ponownie :) Co do sprzętu to wiem, że mieli Tonze ale wymieniają na SISCO jakie dokłanie modele nie wiem, ale bez problemu sie dowiem ;) Łącze 10/10 ATM a na backup DSL 15 Mb/s, mnie to przekonuje, a najciekawszy jest serwerek, jest to macierz, składająca sie z płyty czteroprocesorowej na procesorach Intel Xeon z pamięcią 8 Gb RAMu 6 dysków twardych SCSI po 250 Gb całość w ponad 2 metrowej obudowie... Robi wrażenie :)
wojto
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2006-06-08, 23:28
Lokalizacja: z daleka

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: wojto »

Googleman, widz,e że chyba firma nell jest twoją firmą albo firmą dobrego kolegi. Musiałbym jej nie znać, wystarczy zacząć poznawać firmę nell od strony, jeśli w tej firmie pracuje informatyk który jest dobry tak jak jego strona to ja dziękuje. Mieszkam w niedalekiej okolicy, mam dostęp do budynku starej policji, tam gdzie macie swoje anteny, byłem na górze, anteny garażowej produkcji jakiegoś gościa z zakopca, byłem i w "siedzibie głównej firmy" która to mieści się tym samym budynku w pokoiku 2m x 2m, co tam widziałem?? dwa pudełka po neostradzie na biurku modemy neostrady, jakiś switch i zwykły pecet, na którym akurat jakiś gość grał w jakąś strzelanke i na mój widok się przeraził i powiedział: "szefa nie ma, będzie wieczorem" lol. Poprosiłem o zamontowanie netu dwa piętra niżej, niestety zasięgu tam nie ma, nawet jak wyjdę przed budynek, net stumbler coś wykrywa ale sygnał jest tak słaby, że szkoda gadać. Firma istnieje gdzieś od jesieni 2005, raz widziałem jak wiatr pourywał anteny które były na maszcie. Załatwiłem sobie antene zewnętrzną, można było przez miesiąc wypróbować za friko net z tej firmy, połączyło się, DHCP przydzielił IP i wyskoczył mi konflikt adresów, dałem odnów, przydzieliło inny i znowu konflikt, a netstumbler pokazywał AP firmy PLANET. Wyglądało to tak, jakby ktoś podłączył router, do routera 3 x AP z włączoną funkcją DHCP. Wracając do netu, który mieli mi założyć dwa piętra poniżej, przepchnęli skrętke peszlem, nie wiem czy weszło jej 6, może 7 metrów, przyszli i zarządali 200zł :shock: , pytam za co?? A oni, takie mamy zasady, nie ważne gdzie i ile sprzętu, to kosztuje 200zł, powiedziełem, że w życiu nie dam im 200zł za 6 metrów skręti, która w sklepie jest po 70 groszy. Poszli sobie i tak nie widziałem ich już jakieś 4 miesiące, mimo, że siedzibe mają dwa piętra nade mną, a kabel wisi. To jest firma?? Próbowałem wpisaćsię do ich księgi gości, niestety wpiś został błyskawicznie usunięty, zostały tylko "te dobre" czyli 3 :lol: od znajomych :lol: . Wpisałem siędrugi raz, jeszcze chyba sie nie zorientowali że taki jest, między czasie wpisał się jeszcze jeden gość który napisał, że to dej firmy trzeba mieć stalowe nerwy. Panowie dużo mówią, dużo się chwalą, a tak na prawde do nasepna firma oszustów. Pamiętam, że kiedyś na stronie pisali, że działają jako jedyni w WiMAX hehehe dobre, ciekawe czy w ogóle się orietnująco to takiego jest WiMAX, bo to na pewno nie jest działanie w częstotliwości 5GHz. Nie polecam!
paulinar90
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-06-10, 13:16

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: paulinar90 »

Wojto masz rację, ja miałam problemy z tą firmą - nie będę pisać o instalacji bo tutaj wiedziałam ile będzie kosztować. Internet od tej firmy działał przez tydzień później nie można mówić już działaniu, mój brat sprawdzał prędkość mieliśmy mieć 512 a było 100-200 lub wcale np. przez cały dzień. Po dwóch tygodniach wszystko "padło" a dodzwonić się nie można było do tej firmy przez kolejne dwa tygodnie(dzwoniliśmy około 40 razy!!!). Aktualnie przenieśliśmy się do AIRNET, jesteśmy u nich tygodzień - napiszę jak działa za dwa tygodnie:) <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> działa:) Jeszcze jedno do taj pory nie mogę odzyskać pieniędzy od firmy NELL, sprawa trafi najprawdopodobniej do sądu!
ikw
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 214
Rejestracja: 2006-03-21, 21:41

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: ikw »

googleman nic sie nie odezwiesz? moze cos jednak napiszesz co? no chyba ze ci ktos ta raczke co na sercu kladles zachwalajac ta firme wsadzil w imadlo i teraz nie mozesz pisac. No bo chyba jak ci nie spada ponizej 2 mega to posta jakiegos mozesz zamiescic co?
ikw
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 214
Rejestracja: 2006-03-21, 21:41

Re: Sprzęt...

Post autor: ikw »

Googleman pisze:Witam ponownie :) Co do sprzętu to wiem, że mieli Tonze ale wymieniają na SISCO jakie dokłanie modele nie wiem, ale bez problemu sie dowiem ;) Łącze 10/10 ATM a na backup DSL 15 Mb/s, mnie to przekonuje, a najciekawszy jest serwerek, jest to macierz, składająca sie z płyty czteroprocesorowej na procesorach Intel Xeon z pamięcią 8 Gb RAMu 6 dysków twardych SCSI po 250 Gb całość w ponad 2 metrowej obudowie... Robi wrażenie :)
nastepnym razem jak ci ktos pokaze stara drewniana szafe z atari 1040 ST w srodku to nie wypisuj bzdur.
www.nell.com.pl
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2006-06-11, 18:02
Lokalizacja: Zakopane

Witam serdecznie :)

Post autor: www.nell.com.pl »

To naturalne, że w miarę zauważalności firma generuje mnóstwo plotek, taka jest cena za popularność :D Do chwili obecnej, na forum tym, znaleźć można było nie obiektywne zdania konkurencji, od choć by wojto... Korzystając z okazji zapraszam na jego stronę http://www.oxygen.net.pl/ Kilka uwag wojto, do Twojej wypowiedzi... Cyt: Poprosiłem o zamontowanie netu dwa piętra niżej, niestety zasięgu tam nie ma, nawet jak wyjdę przed budynek, net stumbler coś wykrywa ale sygnał jest tak słaby, że szkoda gadać... Jeśli chodzi o ścisłość to nie dwa a 4 piętra, ale to nie istotne... dążę do tego, że Ty powinieneś dokładnie wiedzieć jak zachowują się anteny sektorowe 120' nie ma w tym nic dziwnego że pod antenami umiejscowionymi ok 40 m nad ziemią nie znajdujesz sygnału... Piszesz wojto, że - ...byłem i w "siedzibie głównej firmy" która to mieści się tym samym budynku w pokoiku 2m x 2m... to też znacząco mija sie z prawdą, bo siedziba główna nie jest w Zakopanem, a miejsce gdzie byłeś, prawdopodobnie, chociaż czytając Twój opis, zastanawiam się czy nie zabłądziłeś, to mogła być serwerownia, ale nawet tam nie ma 2 x 2, jest więcej, nie znacznie, ale przynajmniej 2x tyle i nie ma biurka... Czytamy też: ...na mój widok się przeraził... przerażający facet jesteś :lol: Jeszcze jedna sprawa do Ciebie wojto: ...anteny garażowej produkcji jakiegoś gościa z zakopca... Zapoznaj mnie proszę z tym gościem, jeśli robi te anteny i sprzedaje je firmie Cyberbajt, to po co kupować je przez pośredników, jak mieli byśmy bliżej 8) W ramach sprostowania, żeby nie było niedomówień, cena przyłączenie w firmie Nell to 300 PLN i tak 200 PLN za sprzęt, a 100 PLN jest to opłata aktywacyjna, niezależnie od odległości od bazy, niezależnie od nakładu pracy... Z tego co wiem, TP też nie rozgranicza ceny na odległości od centrali, więc wojto, nie rozumie Twojego zdziwienia... Kolejny cytat: i tak nie widziałem ich już jakieś 4 miesiące, mimo, że siedzibę mają dwa piętra nade mną... Nie wiem czy zauważyłeś, ale od pewnego czasu, pomiędzy drzwiami od zaplecza kantoru a schodami do serwerowi postawiona została ściana, z płyty gipsowo-kartonowej, gdybyś sam na to nie wpadł, to ja Ci podpowiem, ta ściana uniemożliwiła Ci widywanie nas, to jedyne co przychodzi mi do głowy, bo jesteśmy tam codziennie, a nawet kilka razy dziennie ;) ... Kilka słów do paulinar90 - Zapomniał Pan dopisać, dlaczego padło, komputer bez wirusów pracuje znacznie wydajniej, nie zaznaczył Pan również, że firma Nell nie odpłatnie dokonała u Pana reinstalacji systemu operacyjnego i od tej pory gwarantowało to poprawną prace Internetu... Wspominał Pan na spotkaniu że nie ma możliwości słuchania radia z Internetu, przy nadążającej się okazji u Pana w lokalu unaoczniłem Panu, że dowolne wybrane radio działa bez zastrzeżeń... i wreszcie zapomniał Pan wspomnieć, że Pana taktyką jest branie Internetu "na testa" po czym jak przychodzi czas podpisania umowy Pan zwykł rezygnować ;) Proponuje NEOSTRADE, tam można nie płacić przez 6 m-cy :lol: W nawiązaniu do Pana wypowiedzi i tu cyt: ... Jeszcze jedno do taj pory nie mogę odzyskać pieniędzy od firmy NELL, sprawa trafi najprawdopodobniej do sądu!... Proszę jeszcze napisać ile znalazł Pan naszych wizytówek w drzwiach ?! Z całym szacunkiem, ale nie jest Pan naszym jedynym klientem, w woli ścisłości nigdy nie był Pan naszym klientem, bo nie doszło do podpisania umowy... Proszę o kontakt na jeden z poniższych numerów a na pewno bardzo chętnie poświęcimy Panu czas i oddamy kaucje... Teraz kilka słów pocieszenia, dla osób zdegustowanych grafiką naszej strony, zapewniam, że niebawem strona zostanie radykalnie zmieniona, w związku z czym, jesteśmy otwarci na sugestie, co nowa strona Waszym zdaniem ma zawierać, piszczcie: [email protected] W ostatnich słowach chciał bym oddać do Państwa dyspozycji numery telefonów pod jakimi można się z nami skontaktować: 601514939 oraz 601461926 jest jeszcze telefon stacjonarny, ale tam, z uwagi na terenowy charakter pracy, może być kłopot z kontaktem. Nie jestem zwolennikiem takiej polityki, ale żeby forum zachowało swoje założenie a nie było narzędziem dla konkurencji która nie potrafi radzić sobie uczciwymi wypowiedziami, postanowiłem rozpropagować tego posta pomiędzy użytkownikami ( klientami ) firmy Nell, będzie okazja poczytać prawdziwe zdanie i na tej podstawie można będzie zbudować własne zdanie... Aby rozwiać wątpliwości - tak jak wojto napisałeś, jest możliwość miesięcznego testu, bez żadnych opłat, jeśli ktoś jest zainteresowany sprawdzeniem jakości naszych usług, to proszę o kontakt... Pozdrawiam serdecznie - www.nell.com.pl
ikw
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 214
Rejestracja: 2006-03-21, 21:41

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: ikw »

uderz w stol a nozyce sie odezwa.
robi sie ciekawie...
miedzy uzytkownikami nell takimi jak googleman?
sugestie co do strony? a moze jeszcze ja zrobic? ale jesli chodzi o sugestie - wystarczy spojrzec na strone wojto - niebo a ziemia!!!!!
p.s.
pewnie trudno bylo zaimplementowac polskie znaki w Macromedia 8 co?
aaa no i jak cos noto minimum wymaga zeby przeczytac jeszcze raz wszystko co sie na stronie daje ludzia do czytania..tak na wszelki wypadek zeby uniknac wszelkich zjedzen liter i bledow.
pzdr!
p.s.
mogl bym dostac linka do tych dyskow skazi o ktorych mowi googleman?
www.nell.com.pl
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2006-06-11, 18:02
Lokalizacja: Zakopane

Strona www.nell.com.pl

Post autor: www.nell.com.pl »

Witam ;) ikw - Jeśli zajmujesz się grafiką lub stronami www i masz do zaproponowania jakieś ciekawe projekty, to kto wie, czy nie dogadali byśmy się co do strony firmy Nell... Obecna strona została wykonana "po koleżeńsku" ale jak to zwykle w takich przypadkach, nie można się doprosić o jakiekolwiek poprawki... Obecnie szukamy kompetentnego webmastera z możliwością długoterminowej współpracy... Co do konfiguracji serwera, nie jestem zwolennikiem rozpisywania się na jego temat na forum, z prostej przyczyny, rodzi to złośliwe uwagi i docinki konkurencji. Dla mnie możemy zostać przy tym, że jest to drewniana skrzynka z ATARI 1040 st, ważne że sobie radzi. :lol: Na koniec jeszcze kilka słów sprostowania, obecny administrator serwera, to osoba, jaką dążę ogromnym szacunkiem i nie chciał bym czytać płytkich uwag na jego temat, chyba, że ktoś chce się podzielić prywatnymi doświadczeniami w kontaktach z tym człowiekiem rzetelnie informuje, że nie ma on nic wspólnego z obecną stroną firmy czy będzie miał coś do czynienia z następną, czas pokaże... Pozdrawiam serdecznie wszystkich sympatyków i krytyków ;)
voy-tech
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2006-06-16, 20:42
Lokalizacja: Zakopane

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: voy-tech »

Witam wszystkich, zwłaszcza tych niezadowolonych z usług firmy Nell :pukeleft: .
Tak samo jak paulinar90 nie odzyskałem pieniędzy za sprzęt. Miałem okazję testowania ich sieci i nie zapewniają tej prędkości, którą tak przesadnie zachwalają.Mnie przyszło dzwonić do gości przez dokładnie tydzień (kilka razy dziennie) i udało mi się z nimi skontaktować... bo zapytałem w sms-ie o podpisanie z nimi umowy. Kiedy jednak okazało się, że nie jestem zadowolony z ich internetu, znowu nie można było się do nich dodzwonić i doczekać, żeby zabrali sprzęt i zwrócili kasę. Chetnie włączę się w sprawę sądową. :banghead:
Profesjonalizmu i rzetelności chłopcy z NELL mogliby się nauczyć od firmy AIR-NET, czego im szczerze życzę, może jeszcze nie jest za późno...
live
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2006-06-18, 13:35
Lokalizacja: zakopane

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: live »

Witam wszystkich :D .Tak czytam i czytam,i to co czytam sie totalnie niezgadza z moją opinią na temat firmy nell. voy-tech i paulinar90 wyście chyba są z jakiejś konkurencyjnej firmy :shock: .Firma nell udostępnia mi internet od około 4 miesięcy i nigdy niebyło żadnego problemu.Ta ich radiówka chodzi u mnie z szypkością 3,5Mg(sprawdzane na www.dsl.cz).A więc przeczy to zupełnie waszym opinią :lol: .Poza tym z dodzwonieniem sie do nich nigdy nie miałam problemu,może wy zły numer kręcicie :D .A jeżeli chodzi o firme airnet to <font color="#FF00FF"><b>»»nie wiem««</b></font> ale z tego co sie orjentuje to ich zasięg jest pożal sie boże.Ja ze swojej strony polecam wszystkim internet od firmy Nell bo jest szypki,tani i do tego jeszcze w całym Zakopanem.A firmie Nell gratuluje radiówki której szypkość jest szokująca jak na opinie na temat usług internetowych tego typu.
ikw
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 214
Rejestracja: 2006-03-21, 21:41

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: ikw »

no nie wiem czy nie najszyPszy.
indirrka
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2006-06-18, 19:40
Lokalizacja: zakopane

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: indirrka »

Drogi LIVE'ie. Okazuje się że nie trzeba być z konkurencji żeby mieć złą opinię o firmie NELL! Za to Ty wydajesz się być podstawionym pochlebcą lub współwłaścicielem... :oops: Ja też nie powiem o nich nic dobrego bo amatorszczyzna w ich wydaniu jest żenująca, a Tobie kochany, dobrze radzę, sprawdz jeszcze raz czy na pewno masz tą szyPkosc o jakiej piszesz, bo patrząc na Twój styl pisania, to mam poważne obawy, czy aby dobrze wszystko odczytałeś???!!!
ikw
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 214
Rejestracja: 2006-03-21, 21:41

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: ikw »

hehehehe nooo dawno sie tak nie usmialem...
no i czekam na kolejnego poHlePce neta z nell...i mam nadzieje ze bedzie to Stasiu.
Googleman
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2006-05-27, 21:51
Lokalizacja: Zakopane

Witam Ciepło wszystkich symapatyków firmy nell ;)

Post autor: Googleman »

Przyglądam się, z boku i dochodzi do mnie, że te wpisy powstają chyba przez samego Bossa firmy air-net:lol: Po pierwsze, obiecałem kiedyś, że zrobię zrzut z dsl.cz, co niniejszym czynie: http://googleman.website.pl/dsl.cz.JPG Dla niedowiarków wykres czy zrzut o każdej porze dnia i nocy ;) Po wtóre, ja do formy nell trafiłem właśnie dzięki Panom z firmy air-net, ponieważ jak byli u mnie (w centrum miasta) to powiedzieli, że niestety nie posiadają u mnie zasięgu i od tych właśnie panów otrzymałem numer do firmy nell, za co bardzo jestem wdzięczny ;) Z mojego polecenia montażu dokonało kilku moich znajomych i bardzo sobie chwalą, jedna z w/w osób zrezygnowała nawet z neostrady i jest z takiej decyzji bardzo zadowolona, nie chodzi tu już o same oszczędności, choć prosto policzyć, że 160 zł + abonament 50 zł to więcej niż 40 za Internet od firmy nell a jakość jest zdecydowanie lepsza :) Jest to nie 512 Kb/s a jak widać znacznie więcej :) Pozdrawiam i zapraszam do wypowiedzi :)
voy-tech
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2006-06-16, 20:42
Lokalizacja: Zakopane

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: voy-tech »

No chłopie z logiką to u Ciebie kiepsko! :idea: Po co Air-Net dawałby Ci namiary na firmę Nell i teraz na siłę próbował by im zaszkodzić??!!! :scratch: Jeżeli są tacy super to parę złych opinii im <font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font> nie zaszkodzi, hawk!!!
www.nell.com.pl
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2006-06-11, 18:02
Lokalizacja: Zakopane

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: www.nell.com.pl »

Witam Ciebie kolego voy-tech skorzystaj z okazji i skontaktuj się z nami pod numerem 601514939 jeśli faktycznie jesteśmy Ci coś winni jak piszesz, choć wiem, że to kłamstwo ! W przypadku użytkownika paulinar90 jest w tym prawda, że została od niego pobrana kaucja, bo od początku współpraca z nim wskazywała na to, że jest to gość nie pewny, umowy na okres korzystania nie chciał podpisać, woleliśmy się w ten sposób zabezpieczyć, kaucja jest oczywiście do zwrotu, jednak nikt nie zamierza czekać na Pana paulinar90 pod zamkniętymi drzwiami. Nie było innego przypadku kaucji voy-tech więc wszystko wskazuje na to, że jesteś zwykłym oszustem i faktycznie istnieje okoliczność spotkania się w sądzie jeśli się z nami nie skontaktujesz i sprawy nie wyjaśnisz !!!
Googleman
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2006-05-27, 21:51
Lokalizacja: Zakopane

.:*:.

Post autor: Googleman »

voy-tech - Ja pisze o faktach a nie o logicznych, czy nie logicznych domysłach... W moich wypowiedziach przedstawiam swoje zdanie i nie nakłaniam nikogo do tego, żeby w nie ślepo wierzył, wszystko można sprawdzić... Piszesz, że: "Jeżeli są tacy super to parę złych opinii im na pewno nie zaszkodzi" I tu wreszcie się zgadzamy, nawet przez myśl mi nie przeszło, że jedna czy nawet kilka "złych" opinii z całą pełnością nie są w stanie zaszkodzić :) Mam jeszcze asa w rękawie, ale proszono mnie, żebym zachował to jeszcze przez chwile dla siebie, jeśli okazało by się, że posty są pisane złośliwie, przez jedną czy dwie osoby, tylko po to, by zepsuć dobre imię firmy, to ten as raz na zawsze może rozwiać wątpliwości co do faktycznego wizerunku... A jeśli już o asach mowa, to wiem, że firma Nell też ma opracowaną kampanie, ale przez wzgląd na jedną z zaprzyjaźnionych, konkurencyjnych firm, nie robią nic, mając świadomość, że mniejsza firma na pewno by upadła...
paulinar90
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-06-10, 13:16

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: paulinar90 »

Miłam napisać jak działa Internet z Air-Net'u w skrócie jesteśmy zadowoleni:) A wracając do sieci nell to polecam lekturę tego i pozostałych postów na tym forum:
http://www.z-ne.pl/forum/post.php?id_po ... d_forum=73
voy-tech
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2006-06-16, 20:42
Lokalizacja: Zakopane

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: voy-tech »

Do Nell: Gdyby z Wami można było sie skontaktować i dogadać , to nie miałbym teraz okazji, żeby podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami. I nie nazywaj mnie swoim kolegą, bo nim nie chcę być.
Wygląda na to, że nie tylko z jedną osobą (ale nie klintem bo przecież też nie podpisałem umowy) macie nie załatwione sprawy.Upss!! Jeżeli jednak uważacie, że jestem kłamcą i chcecie to udowodnić to bardzo proszę- tylko na to czekam. Może szybko odświeży Wam się pamięć...
www.nell.com.pl
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2006-06-11, 18:02
Lokalizacja: Zakopane

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: www.nell.com.pl »

I na to czekałem ;) Dwa ostatnie posty unaoczniły mi nie pozostawiając cienia wątpliwości, że jest to ta sama sytuacja opisana prze dwie osoby, lub opisywana przez jedną osobę tak aby zrobić wrażenie, że osób jest więcej... Idiotyczna wprawdzie zagrywka pisać jako dwie osoby, chociaż w przypadku stwierdzenie niepewnej pozycji... Napisałem do Ciebie kolego, ale nie pochlebiaj sobie, skrupulatnie dobieram kolegów i nie ma mowy o tym, żeby groziło Ci zostanie nim, w tym ścisłym gronie jest miejsce dla inteligentnych ludzi bo jedynie z takimi znajduje wspólny język, my nie mieli byśmy tematu do konwersacji, nazwanie Cię kolegą było zwrotem grzecznościowym, ale nie mam pretensji, że nie zrozumiałeś ;) Jeśli życzysz sobie spotkania z nami, skorzystaj z cywilizowanych form kontaktu i zadzwoń do nas, straszenie nas sądem jest bezpodstawne, zwłaszcza, że po raz kolejny pisze po polsku, czekam na telefon w tej sprawie, proszę sobie uzmysłowić kto do kogo ma interes ?! Pozostawiam do dyspozycji numer kontaktowy +48601514939 lub +48601461926 Pozdrawiam gorąco - www.nell.com.pl
www.nell.com.pl
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2006-06-11, 18:02
Lokalizacja: Zakopane

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: www.nell.com.pl »

I na to czekałem ;) Dwa ostatnie posty unaoczniły mi nie pozostawiając cienia wątpliwości, że jest to ta sama sytuacja opisana prze dwie osoby, lub opisywana przez jedną osobę tak aby zrobić wrażenie, że osób jest więcej... Idiotyczna wprawdzie zagrywka pisać jako dwie osoby, chociaż w przypadku stwierdzenie niepewnej pozycji... Napisałem do Ciebie kolego, ale nie pochlebiaj sobie, skrupulatnie dobieram kolegów i nie ma mowy o tym, żeby groziło Ci zostanie nim, w tym ścisłym gronie jest miejsce dla inteligentnych ludzi bo jedynie z takimi znajduje wspólny język, my nie mieli byśmy tematu do konwersacji, nazwanie Cię kolegą było zwrotem grzecznościowym, ale nie mam pretensji, że nie zrozumiałeś ;) Jeśli życzysz sobie spotkania z nami, skorzystaj z cywilizowanych form kontaktu i zadzwoń do nas, straszenie nas sądem jest bezpodstawne, zwłaszcza, że po raz kolejny pisze po polsku, czekam na telefon w tej sprawie, proszę sobie uzmysłowić kto do kogo ma interes ?! Pozostawiam do dyspozycji numer kontaktowy +48601514939 lub +48601461926 Pozdrawiam gorąco - www.nell.com.pl
roman_zakopane
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-06-20, 19:09
Lokalizacja: zakopane

widomość dla Nell

Post autor: roman_zakopane »

Witam wszystkich!
Przeczytałem dokładnie, wszyskie opinie na temat firmy Nell i niestety muszę potwierdzić to, że są niewiarygodni. Pomimo wysłania wielu wiadomości SMS i e-mail nadal nikt z firmy nie raczył nawiązać ze mną kontaktu by wyjaśnić mi powód złego działania internetu. Informacyjnie dodaję, że faktycznie prędkość, jaką oferuje Nell jest bardzo dobra jednak nie idzie to w parze z możliwością ściągania plików. Niestety najwyraźniej ta wspaniała prędkość okupiona jest tym, że zablokowane są praktycznie wszystkie serwery ( p2p i torenty ).

Radzę się zastanowić zanim ktoś z Was podejmie decyzję o założeniu Internetu w firmie Nell. Ja bynajmniej mam już dość takiego stanu rzeczy.
Pozdrawiam.
:?
voy-tech
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2006-06-16, 20:42
Lokalizacja: Zakopane

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: voy-tech »

Do Nell: Widzę, że masz wyjątkową zdolność pisania ripost; trochę emocjonalnie ale z "przekonaniem", gratuluję i naprawdę zazdroszczę stylu, ale do rzeczy. lJeszcze raz Ci tłumaczę, że gdybyś(cie) załatwili sprawę tak jak się umawialiśmy(przyszli za dwa dni, odebrali sprzęt i oddali kasę) , to nie musiałbyś się teraz tak zaciekle bronić. Ja już nie mam do Was żadnego interesu, więc po co miałbym się z Wami kontaktować, ja tylko opisuję "Wasze podejście" Pewnie robię Wam złą reklamę (i okazuje się, że nie ja jeden). Mój wpis do Waszej ksiegi gości, też usuneliście, na Wasze nieszczeście tutaj nie da się niczego usunąć.
Nazywanie mnie kłamcą i oszustem, jak to zrobiłeś w poprzednich postach nie robi na mnie wrażenia, no bo jakoś trzeba bronić "dobrego" imienia firmy.
Na koniec, polecam przeczytać moje poprzednie posty, może jeszcze cos CI UNAOCZNIA...Milej zabawy!!!!!
ikw
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 214
Rejestracja: 2006-03-21, 21:41

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: ikw »

no posty nell sa wypasione. To trzeba przyznac.
ODPOWIEDZ