Zmiana M comanndera na coś szybszego tylko na co ??

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
bazyl
Użytkownik forum
Posty: 41
Rejestracja: 2006-04-09, 08:29

Zmiana M comanndera na coś szybszego tylko na co ??

Post autor: bazyl »

Tak jak w temacie mam M Comanndera USB chciałbym go wymienić na coś sz EDGE klasy 10 i może przy okazji z UMTS zastanawiam się nad jakimś fonem w stylu motka E1000 ale nie jestem pewien czy ma edga klasy 10. poradźcie coś mam tyle kasy co dostane na allegro za tego comandera.
M COMANDER iPlus max dl 5.5 KB HELP
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Zmiana M comanndera na coś szybszego tylko na co ??

Post autor: Szadzik »

Jeśli już telefon i w niezbyt wygórowanej cenie to Nokia 6230, ma EDGE klasy 10. Inne telefony innych marek są, ale drogie a tę Nkię możesz dostać za 400-500zł.
E1000 nie ma EDGE.
Back to the Future ;)
bazyl
Użytkownik forum
Posty: 41
Rejestracja: 2006-04-09, 08:29

Re: Zmiana M comanndera na coś szybszego tylko na co ??

Post autor: bazyl »

tak sie jeszcze zapytam czy ten telefon da rade podlaczayc tak zeby mi pracowal czasami 2 dni sciagania z netu bez przerwy bo jak nie sciagam to siedze tak 17godzin dziennie
M COMANDER iPlus max dl 5.5 KB HELP
Awatar użytkownika
kemott1
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 451
Rejestracja: 2006-01-07, 18:39

Re: Zmiana M comanndera na coś szybszego tylko na co ??

Post autor: kemott1 »

bazyl pisze:tak sie jeszcze zapytam czy ten telefon da rade podlaczayc tak zeby mi pracowal czasami 2 dni sciagania z netu bez przerwy bo jak nie sciagam to siedze tak 17godzin dziennie
Net będzia leciał przez podczerwień lub Bluetooth, a komórka cały czas będzie podpięta do ładowarki :D (lecz w noki 6810 po podpięciu do ładowarki komórka przestało się komunikowac przez podczerwień :? )
Awatar użytkownika
MaciekAdv
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 160
Rejestracja: 2006-02-19, 12:58
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Zmiana M comanndera na coś szybszego tylko na co ??

Post autor: MaciekAdv »

"bazyl" powiedz mi po co ci EDGE klasy 10 jak w podpisie piszesz za masz dl 5,5KB/s czyli pewnie jestes tylko w zasiegu GPRS.
MaciekAdv:iPlus EDGE na Comander
Kom. Nokia 6021
ODPOWIEDZ