Jaki Bluetooth do Nokii 6021

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Rumneys
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-05-08, 09:43
Lokalizacja: Warszawa

Jaki Bluetooth do Nokii 6021

Post autor: Rumneys »

Witam,zakupiłem ostatnio Nokie 6021 w celu połączenia przez BT .
Korzystałem z ObrazekopcjiiObrazek (-> opcji) wyszukiwarki ale nie znalazłem za wiele informacji o tym jaki Bluetooth sprawnie działa z tym telefonem. Korzysta Ktoś z Was z jakiejś sprawdzonej konfiguracji i jest zadowolony (wyciąga pod maksa na Edge 6 klasy, brak zrywania połączenia itp...) ?
arab79
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2006-05-05, 10:30
Lokalizacja: Londyn

Re: Jaki Bluetooth do Nokii 6021

Post autor: arab79 »

Daj sobie spokój z tym złomem. Mieszkasz w Warszawie, to załatw sobie coś na UMTS. Ja też się przesiadam bo nie wytrzymam. Ten szajs się resetuje gdy chcesz coś więcej wyciągnąć:(
Rumneys
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-05-08, 09:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaki Bluetooth do Nokii 6021

Post autor: Rumneys »

Problem w tym ,że dużo podróżuję po obrzeżach ,gdzie jest tylko EDGE.Z uwagi na ten fakt zakup telefonu GPRS/UMTS nie byłby za ciekawą inwestycją natomiast modele GPRS/EDGE/UMTS są na chwilę dzisiejszą jeszcze dość drogie.BTW często Ci pada połączenie ,że masz powody do narzekań na sprzęt ??
arab79
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2006-05-05, 10:30
Lokalizacja: Londyn

Re: Jaki Bluetooth do Nokii 6021

Post autor: arab79 »

Pada tylko w chwili gdy odpalam połączenia VoIP. Do innych celów to nawet jakoś chodzi, ale resetowanie się telefonu nie jest objawem normalnym i jestem lekko uprzedzony. Na forum opisano, że połączenia VoIP programem SPIK z trudem chodzą nawet na GPRS, a na EDGE to bajka. Na tej nokii o tym można zapomnieć, a bardzo mi na tym zależy:( Jeśli chcesz coś ściągać, oglądać WWW, słuchać radia internetowego na laptopie w samochodzie to ten sprzęt jest OKI. Ale Skype i inne VoIP kończą się pustym ekranem na nokii.
ODPOWIEDZ