Poprawka KB957200 - zwiększ wydajność w Viście

Zagadnienia dotyczące technice w szerokim tego pojęcia znaczeniu czyli luźne dyskusje o zagadnieniach technicznych ale nie związanych z główną tematyką forum, m.in, komputery, oprogramowanie, systemy operacyjne - techniczny Hyde-Park.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Poprawka KB957200 - zwiększ wydajność w Viście

Post autor: zDaleKi »

laptopy.info.pl pisze:Microsoft zafundował nam kolejną poprawkę dla Windows Vista, która zwiększy wydajność samego systemu jak i aplikacji pracujących pod kontrolą tego systemu.

Ta poprawka zwiększa niezawodność. Ta aktualizacja rozwiązuje niektóre problemy z wydajnością i niezawodnością w systemie Windows Vista. Zastosowanie tej aktualizacji umożliwia osiągnięcie wyższej wydajności i szybkości odpowiedzi w różnych scenariuszach. Po zainstalowaniu tego elementu może być konieczne ponowne uruchomienie komputera. Aktualizacja ta podlega postanowieniom licencyjnym systemu Windows Vista.
Źródło: laptopy.info.pl
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez zDaleKi, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
Patryk
Guru bezprzewodowy
Posty: 6692
Rejestracja: 2007-09-12, 21:16
Lokalizacja: Z dziczy

Re: Poprawka KB957200 - zwiększ wydajność w Viście

Post autor: Patryk »

laptopy.info.pl pisze:Microsoft zafundował nam kolejną poprawkę dla Windows Vista, która zwiększy wydajność samego systemu jak i aplikacji pracujących pod kontrolą tego systemu.
Zobaczymy :)
Ja się przeprosiłem z tym systemem z powodu problemów robionych przez MS z aktywacją XP po downgradzie z Visty i chyba pięciu reinstalacjach XP.
Jak na razie w stosunku do tego,co oferowała Vista rok temu,widać ogromny postęp - system nadaje się do użytku,jest o wiele szybysz i stabilniejszy.
Oby tak dalej ;)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Patryk, łącznie zmieniany 1 raz.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poprawka KB957200 - zwiększ wydajność w Viście

Post autor: zDaleKi »

Patryk_ pisze:Jak na razie w stosunku do tego,co oferowała Vista rok temu,widać ogromny postęp
Też to zauważam :)
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Ka?ka
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2008-10-30, 22:28
Lokalizacja: Katowice

W sprawie KB957200

Post autor: Ka?ka »

Witam
Ściągnęłam to na swoją laptopice ale niestety po uruchomieniu wyswietlilo się, ze nie jest to rozszerzenie dla mojego systemu... :cry:
Mam Viśte Premium... oryginalna, żeby nie było, i zarejestrowaną.
Możecie jakoś pomóc...?

Pozdrawiam

[ Dodano: 2008-10-30, 22:38 ]
Dzieki bardzo...
milej nocki
Ka?ka
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Poprawka KB957200 - zwiększ wydajność w Viście

Post autor: Jo_gurt »

Kaśka, najprawdopodobniej ta poprawka została już pobrana z Windows Update automatycznie i tyle. U mnie ta sama sytuacja.
Awatar użytkownika
yagi
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 811
Rejestracja: 2007-05-05, 21:33
Lokalizacja: PL

Re: Poprawka KB957200 - zwiększ wydajność w Viście

Post autor: yagi »

Ja tez ja zainstalowalem - z zauwazlanych zmian to wyglada jakby kopiowanie plikow miedzy pendrivem a kompem przyspieszylo.

Poza tym Vista jest przyjemniejsza w uzytkowaniu od czasu SP1 a juz SP2 na karku :D
:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010) :!:

www.btsy.eu - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie
ODPOWIEDZ