Zadziwiajacy Download w Play Online

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
czeski1234
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2008-10-19, 22:53
Lokalizacja: polska

Zadziwiajacy Download w Play Online

Post autor: czeski1234 »

Witam.Mam neta z Play.Dzis zdarzylo sie cos dziwnego.chcialem pobrac plik ze stronki i mialem predkosc pobierania okolo 10 kb ale jak zainstalowalem flashgeta to nagle z 10 kb sciaga mi sie z predkoscia 125 kb(prawie pelna predkosc jaka oferuje play online czyli 1 mb),tak samo jest na innycn stronkach.Od czego to zalezy?Acha i czy przez taka zawtrotna predkosc molziwe jest to ze laptop zaczal mi sie bardziej grzac?
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26175
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Zadziwiajacy Download w Play Online

Post autor: wojteks »

czeski1234 pisze:zainstalowalem flashgeta to nagle z 10 kb sciaga mi sie z predkoscia 125 kb(prawie pelna predkosc jaka oferuje play online czyli 1 mb),
kBajtów czy kbitów bo to rózne jednostki MB czy Mbps.

Domyślam się jednak co chciałeś napisać więc flashget może ściągać pliki w kilku sesjach jednocześnie i to wpływa na prędkość pobierania pliku (oczywiście jeżeli serwer na to pozwala).
czeski1234 pisze:laptop zaczal mi sie bardziej grzac
Tak bo rośnie obciążenie procesora/modemu. Czy podobnego efektu nie dostajesz gdybyś jakąś grę włączył (ale taką bardziej obciążającą procesor/grafikę) bo programy biurowe czy przeglądarka nie obciąża tak mocno procesora.
Nie pomagam na PW!
andrzejxxl0
Użytkownik forum
Posty: 40
Rejestracja: 2008-10-26, 15:52
Lokalizacja: Rokitno

Re: Zadziwiajacy Download w Play Online

Post autor: andrzejxxl0 »

Ja przy ściąganiu plików w flashge'cie miałem odwrotną sytuację,tzn.obniżyła mi się prędkość,czy to normalne? Teraz ściągam pliki w Free Download Manger i mam średnią prędkość 6kB/s(kilobajtów),może jest jeszcze jakiś inny dobry program do ściągania,obsługujący wznowienie?
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Zadziwiajacy Download w Play Online

Post autor: Jo_gurt »

andrzejxxl0, Orbit Downloader (chyba najlepszy jakiego trzymałem w łapach). Ewentualnie Star Downloader - starsza wersja jest darmowa.
andrzejxxl0
Użytkownik forum
Posty: 40
Rejestracja: 2008-10-26, 15:52
Lokalizacja: Rokitno

Re: Zadziwiajacy Download w Play Online

Post autor: andrzejxxl0 »

Miałem stardownload'era,ale vista mi go zainstalowała ponownie "po swojemu",a póżniej antywirus mi go wyrzucił,jako trojana
__________________________
Pozdrawiam. Andrzej
ODPOWIEDZ