Problem z commanderem

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
M4r0
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2006-06-19, 08:01

Problem z commanderem

Post autor: M4r0 »

Witam

kilka dni temu odebrałem modem iplusa usb commander i mój problem polega na tym że po zainstalowaniu wszystkiego i po włączeniu iplus managera wyskakuje pytanie o pin, następnie wpisuje i wciskam OK i tu jest zonk bo wyskakuje komunikat że nie może się połączyć z siecią a jak przełożę kartę do telefonu to wszystko gra. Oddałem modem do sprawdzenia w plusie i koleś który go sprawdzał powiedział że u niego działa bez problemu a u mnie nie chce choć komóra bez problemowo się łączy z gprsem. Pomóżcie bo nie zamierzam płacić za coś co mi nie działa.

ps. format też nie działa
Awatar użytkownika
forester
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2005-12-28, 20:02
Lokalizacja: Piszczac

Re: Problem z commanderem

Post autor: forester »

Hej ten problem był już omawiany na tym forum powinieneś najpierw poszukać, ale jak jesteś leniwy to podaję ci link do strony Comandera : KLIK do Comander PL znajdziesz tam program do podawania pin i serfowania dial up oraz łatki do xp naprawiające problemy u mnie zadziałały a mam również comandera i śmigam 20KB/s oczywiście do limitu 1 GB pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
Vipera
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 567
Rejestracja: 2005-10-30, 23:43
Lokalizacja: Katowice

Re: Problem z commanderem

Post autor: Vipera »

Zerknij w TO MIEJSCE.
Polecam - warto!

A na chwilę obecną zamykam temat
Obrazek
Zablokowany