GC89 z adapterem w Era i Orange ok, w Plus... nie dziala

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hadrys
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-06-19, 08:52
Lokalizacja: Łódź

GC89 z adapterem w Era i Orange ok, w Plus... nie dziala

Post autor: Hadrys »

Witam wszystkich maniakow,
przewertowalem cale forum i nie mam pomyslu co dalej. GC98 + adapter 16/32 bit (Ricoch), obsluguje wszystko, komp Asus A7N8X z AMD Mobile, wykryl elegancko, loguje sie do sieci normalnie jak laptok po czym received 124 bytes i <cenzura>. Wczesniej jeszcze potrafil pare kilo zassac ale i tak nic sie nie otwieralo. Kumpel przyniosl karte oranzady, zjadlo mu ze 2 pln za 100kb ale edge momentalnie smignal jak iplus w laptoku. Przed chwila wlozylem karte ery i tez smiga od razu. Dodatkowo przez adapter zauwazylem ze czasem nie wykrywa sieci (Plus), a jak zostawie odpalone polaczenie (niedzialajace) to wywala registration denied.

Przeciez to nie powinno od operatora zalezec? Orange nawet szybciej wykrywa siec. Czesto nie widzi mi Plusa, a Era i O od razu sa na liscie dostepnych sieci... Plusa mam na 4-5/5 kresek, Orange tak samo.

PS plus oczywiscie twierdzi ze nie supportuja adapterow bo to co innego jest niz port w laptoku :/

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Hadrys
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-06-19, 08:52
Lokalizacja: Łódź

Re: GC89 z adapterem w Era i Orange ok, w Plus... nie dziala

Post autor: Hadrys »

Wlozylem wlasnie karte Ery, rowniez bez zadnych pakietow do internetu i edge smiga jak zloto... Plus mial problem ze znalezieniem sieci w ogole, przy czym na laptoku metr obok jest pelny zasieg :evil:

GC89 nie jest obslugiwany przez adaptery? Jakos nie zauwazylem. Chyba im sie juz mozg lasuje...
ODPOWIEDZ