FLASH ? ? ?

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
n3wb13

FLASH ? ? ?

Post autor: n3wb13 »

mam pewien problem posiadam łacze internetowe w tech. GPRS jak zapewnie wiecie nie nalezy do najszybszych wtym roku mam mature i odwiedzam różne strony www na których sa animacje w flashu które są mi czasami potrzebne nie mam czasu by wchodzic kilka razy na tą strone do tego pliku i czekac az on mi sie zaloaduje wiec najlepiej byłoby mi ściagnąć ten plik na dysk twardy by móc otworzyć ten plik w kazdym momencie bez łaczenia sie z netem niestety nie mam pojecia jak ten plik sciagnac nieda sie prawym przyciskiem myszy :/ podobno jest jakis program do tego ?? prosze o pomoc :cry:
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: FLASH ? ? ?

Post autor: zDaleKi »

A czy przypadkiem przeglądarka nie trzyma tego w cache?
Może wystarczy poszukać na dysku, tylko trzeba pamiętać,
że rozszerzenie z całą pewnością będzie inne.

A co do programu, to pewnie są jakieś ale nie używałem więc
Ci nie podam nazwy.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
danvoo

Re: FLASH ? ? ?

Post autor: danvoo »

Do Mozilli Firefox możesz doistalować rozszerzenia, kt. pozwalają na zapis kompletnych stron i dowolnych ich elementów.
demiurg
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2005-11-19, 19:43

odp

Post autor: demiurg »

każda informacja obrazek i cześć strony jest zapisywana w floderze cos dokument and settings/..../ustawienia lokalne/internet templolary files chyba tak zeby odtworzyc filmiki trzeba je z tego folderu skopiować gdzieś jest to przydatne do stronek na kturych sa fajne filmiki ale trzeba czekać aż sie zbuforuja:P osobiście polecam skasowanie tego folderu(zawartości) i folderu temp bo zaśmieca dysk tylko:P
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: odp

Post autor: zDaleKi »

demiurg pisze:każda informacja obrazek i cześć strony jest zapisywana w floderze cos dokument and settings/..../ustawienia lokalne/internet templolary files
Właśnie jakoś tak ;)
demiurg pisze:osobiście polecam skasowanie tego folderu(zawartości) i folderu temp bo zaśmieca dysk tylko:P
Albo ustawić przeglądarkę żeby robiła to sama przy zamykaniu ;)
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Jaro

Re: FLASH ? ? ?

Post autor: Jaro »

A ja ci polecem TEN programik.
Co prawda kosztuje ale masz 15dniową wersje próbną.Zdążysz naściągać trochę flashy na kompa. :lol:
Ruth

Re: FLASH ? ? ?

Post autor: Ruth »

Witam,
Polecam gorąco nakładkę na IE o nazwie MyIE2
http://www.myie2.com/Go.aspx?target=m2h ... ge=English

Sam jej używam jest bardzo funkcjonalna, prosta i na dodatek ładna.
Posiada dużo wtyczek które są zarówno na stronie MyIE2 jak i ogólnie
krążą po necie.

Gdzieś widziałem też wtyczkę do niej pozwalającą zgrać flash'a.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ