skoki

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
neo1979
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2009-04-17, 20:53
Lokalizacja: łochów

skoki

Post autor: neo1979 »

Witam. Mam na moje nieszczęście orange freedom pro mam pełny zasięg i przęciętna prędkość to ok 50kbit/s i skacze czy jest sposób żeby to ustabilizować i podciągnąc prędkość do minimum 512??? Dzwoniłem do bok. niby u nich jest wszystko ok ale jak rozmawiałem z konsultantem to powiedział że nie jest to normalne. Prosił bym o jakieś rady co z ty zrobić i jak to naprawić?
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2009-04-24, 20:31 przez neo1979, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: skoki

Post autor: Jo_gurt »

neo1979 pisze:przęciętna prędkość to ok 50kbit/s
6kB/s? :zdziwko: Straszne rzeczy. Może modem uszkodzony?
neo1979
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2009-04-17, 20:53
Lokalizacja: łochów

skoki

Post autor: neo1979 »

Witam. Wczoraj w nocy sprawdziłam ten nieszczęsny mój internet o 2 w nocy i o mojemu zdziwieniu miałem 1,2Mbtis/s a w dzień mocno spada. Pomocy z tym orange potrzebuje mądrej głowy aby dowiedzieć się czemu tak się dzieje!!!!!! Będę wdzięczny za pomoc
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26174
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: skoki

Post autor: wojteks »

neo1979 pisze:Wczoraj w nocy sprawdziłam ten nieszczęsny mój internet o 2 w nocy i o mojemu zdziwieniu miałem 1,2Mbtis/s a w dzień mocno spada.
Kilku użytkowników w czasie dnia i po transferze. W nocy jesteś sam więc całe pasmo Twoje. To jest urok internetu radiowego jaki by nie był dobry, jak jest zbyt dużo użytkowników w tym samym czasie to nie działa albo działa bardzo wolno.

Coś mi się widzi że czas limitów w OFP nadchodzi.
Nie pomagam na PW!
Awatar użytkownika
roshkov
Stały użytkownik forum
Posty: 122
Rejestracja: 2009-02-24, 13:00
Lokalizacja: wieś

Re: skoki

Post autor: roshkov »

neo1979 pisze:2 w nocy i o mojemu zdziwieniu miałem 1,2Mbtis/s a w dzień mocno spada
Ja na początku miałem tak, że w godz. 17-22 transfer był tragiczny, albo w ogóle nie mogłem się połączyć, ale po ok 2 tygodniach momentalnie się wszystko polepszyło tak, że teraz śmiga ponad 2Mbps praktycznie przez czły czas. Czyli co? Nagle ubyło uzytkowników? Podobno jeszcze nigdzie nie otworzyli drugiej nośniej, no chyba że moj BTS jest pierwszy :]
The man in black fled across the desert, and the gunslinger followed.
ODPOWIEDZ