Jak się ustrzec problemów - dla tych co maja kupić neta !!

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ertes

Jak się ustrzec problemów - dla tych co maja kupić neta !!

Post autor: ertes »

1. Zobaczyć przez okno czy widać jakiś bts ( jak nie widać blisko to może byc dalej - lornetka pomaga ! )

2. Okreslić ulice na której znajduje się ww bts

3. Wejsc na http://www.btsearch.org/ zobaczzyć do jakiej sieci należy

4. Podpisujemy umowę z tą siecią

5.Kupujemy antene kierunkową min zysku to 10dbi z dobrym kablem i ją podpinamy do kompa -kierujemy na btsa i ją montujemy na stałe----- mamy stabilny link o silnym sygnale bez przeszkód terenowych w obie strony
a cha jeszcze dobrze mieć intela
Awatar użytkownika
Poohatek
Użytkownik forum
Posty: 42
Rejestracja: 2005-10-29, 12:58

Re: Jak się ustrzec problemów - dla tych co maja kupić neta !!

Post autor: Poohatek »

moja rada: nie kupowac w Pomaranczy !!!
MariuszDW

Re: Jak się ustrzec problemów - dla tych co maja kupić neta !!

Post autor: MariuszDW »

Ja kupiłem w Pomarańczy i mam do 26kB/s przy dwóch kreskach i antenie dookólnej. Jeszcze się nie zebrałem by wejść na dach i zamontować kierunkową. Okres rozliczeniowy się zaczął 26-ego, a ja już pociągnąłem do tej pory 2GB
ertes

Re: Jak się ustrzec problemów - dla tych co maja kupić neta !!

Post autor: ertes »

Jeszcze jedna uwaga !

Jak już mamy zamiar kupić to bierzemy kompa do sklepu czy salonu oni instalują , sprawdzają im za to płacą !!!!!!
a jak wszystko chodzi robimy kopie systemu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a jak nie chodzi to mamy prawo żądać od nich potwierdzenia na piśmie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zdarza sie że gosc kupuje zabiera do domu a tam jest procesor amd ale już jest zapłacone i zaczyna sie pasmo udrękiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ODPOWIEDZ