Ograniczone możliwości przeglądarek mobilnych

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Adamjx

Ograniczone możliwości przeglądarek mobilnych

Post autor: Adamjx »

Zacząlem często korzystać z internetu poza domem. Łączę się za pomocą palmtopa acer n311+motorola e398 oraz usługa iplus. Wydawało mi się, że wszystko jest jak należy (strony wyglądają ładnie, otwierają się w marę szybko, połączenie jest stabilne) jest jednak minus, jak dla mnie poważny. Nie ma możliwości obslugi javy, a co się z tym wiąże odpadają czaty np: na wp.pl, nie idzie pograć w kurniku. Używam system windows mobile 5.0 oraz przeglądarki internet explorer mobile, opery 8.60 mobile oraz netfront v3.3. Nie muszę tłumaczyć, że IE wypada najgorzej- nie o to chodzi. Chodzi o to, czy idzie to w jakiś sposób obejść i sprawić, że net na wymienionym sprzęcie zrobi się w pełni funkcjonalny. Dotyczy to również innych metod połączeń np: szeroko reklamowany internet w telefonie...Proszę o wypowiedz specjalistów tego forum, bo sprawa nie jest prosta.
pwalczak2002
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2006-07-04, 12:14

Re: Ograniczone możliwości przeglądarek mobilnych

Post autor: pwalczak2002 »

Witam

Korzystam teraz z SE P990i i nie mam zadnego problemu aby wejsc na czat wp czy oentu. Kiedys jak korzystalem z P800 wydaje mi sie iz mialem wlasnie problem zalogowac sie czata. Moze sciagnij nowa wersje opery????
Przemek
Adamjx

Re: Ograniczone możliwości przeglądarek mobilnych

Post autor: Adamjx »

I o dziwo system na twoim telefonie to symbian 9.1. A jakiej ty przeglądarki używasz? Dzięki za odpis. Czyżbym tylko ja miał z tym problem.
ODPOWIEDZ