PLay Online we Wrocławiu czy może coś innego

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
seebol1
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2009-11-09, 19:05
Lokalizacja: Wrocław

PLay Online we Wrocławiu czy może coś innego

Post autor: seebol1 »

Witam mam pytanko, za ewentualną pomoc z góry dziękuje.
Mianowicie chodzi mi o internet bezprzewodowy Play Online opcja 10 GB (w ofercie dla abonentów PLAY za 45 zł miesięcznie). Wziąłem taki internet i mam możliwość go jeszcze oddać do jutra i tu moje pytanie czy to zrobić, czy nie. Użytkuje go we Wrocławiu, mieszkam na przeciwko Dworca Głównego PKP. Zdecydowałem się na internet bezprzewodowy dlatego, że mieszkam w wynajętym mieszkaniu a właścicielka nie wyraziła zgody na zawarcie umowy... Na razie net chodzi nieźle (przeglądanie stron) ale występują problemy przy pobieraniu większych plików. Nie wiem co będzie dalej gdyż naczytałem się różnych informacji na temat PLAY ONLINE i jestem przerażony tym wszystkim. Proszę o poradę co zrobić, może istnieje jakaś inna alternatywna oferta internetu bezprzewodowego w cenie do około 60 zł miesięcznie. Zaznaczam że czytałem forum ale już sam nie wiem co o tym myśleć poza tym mam już mało czasu na samodzielny wywiad :) gdyż jutro jet ostatni dzień w którym mógłbym oddać Play Online. Za ewentualną poradę jeszcze raz z góry dziękuję.
Pozdrawiam

Obrazek
John82
Stały użytkownik forum
Posty: 102
Rejestracja: 2009-07-07, 22:51
Lokalizacja: wawa

Re: PLay Online we Wrocławiu czy może coś innego

Post autor: John82 »

seebol1 pisze: Proszę o poradę co zrobić, może istnieje jakaś inna alternatywna oferta internetu bezprzewodowego w cenie do około 60 zł miesięcznie. Zaznaczam że czytałem forum ale już sam nie wiem co o tym myśleć poza tym mam już mało czasu na samodzielny wywiad :) gdyż jutro jet ostatni dzień w którym mógłbym oddać Play Online. Za ewentualną poradę jeszcze raz z góry dziękuję.
Pozdrawiam

[url=http://www.speedtest.net/result/617506628.png]Obrazek[/URL]
Polecam www.multimo.pl Nic lepszego na abonament nie znajdziesz . Prędkości w HSdpa teoretycznie do 7,2 Mb/s W Play do 1Mb/s , ja w Wawie wyciągam do 5Mb/s ( w Play 125Kb/s - koszmar ) .Zasięg prawie w całej Polsce jak nie w 3g to Edge lub CDMA .
Abonament 55 zł mc, umowa na czas nie określony . ;)
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: PLay Online we Wrocławiu czy może coś innego

Post autor: marens »

seebol1 pisze:Użytkuje go we Wrocławiu, mieszkam na przeciwko Dworca Głównego PKP.
Prędkość mi już nie przeszkadza, problemem są notorycznie zrywane sesje.
Obrazek
John82 pisze:Abonament 55 zł mc, umowa na czas nie określony . ;)
Lepiej dopłacić 10zł i kupić modem za 200zł ciesząc się umową na czas nieoznaczony.
John82 pisze:Wawie wyciągam do 5Mb/s
Tutaj też na większości stacji jest 7.2/2.0, podłączone są do sieci szkieletowej światłem co daje rewelacyjne wyniki.
John82
Stały użytkownik forum
Posty: 102
Rejestracja: 2009-07-07, 22:51
Lokalizacja: wawa

Re: PLay Online we Wrocławiu czy może coś innego

Post autor: John82 »

marens pisze:Lepiej dopłacić 10zł i kupić modem za 200zł ciesząc się umową na czas nieoznaczony.
A czas nie-określony i nie-oznaczony to nie to samo ? Bo wydaje mi się ,że tak . Ja mam w umowie nie-określony i Abonament właśnie 55 zł. Pojechałem dzisiaj na wieś . Testuje tu właśnie CDMA i w tej wsi jest nadajnik (500m od domu) Prędkości maxymalne jakie są to 2,7 Mb/s ping 56ms do 80 ms średni . Dla mnie rewelacja . Zwłaszcza ,że do tej pory był tu tylko EDGE :dobani: Więc różnica kolosalna .
Obrazek
Po drodze do domu zajechałem do znajomego , mieszka na konkretnym zad...iu i zasięg CDMA u niego łapał 80 % i też ładnie śmigał net . A z Playa zrezygnowałem (na kartę ) bo nie zadawalała mnie średnia prędkość 125Kb/s .I zasięg tylko w miastach .

Ale kolega chyba tylko będzie korzystał w mieście więc może mu to odpowiada ;) Jak coś to zawsze możesz przetestować na karcie prepaid .Jak to działa .
ODPOWIEDZ