Internet na próbe w orange

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
damian755
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2008-05-14, 17:11
Lokalizacja: chmielnik

Internet na próbe w orange

Post autor: damian755 »

Byłem dzisiaj w salonie orange i chciałem wziąć na próbe internet mobilny z modemem Adu 635 to mi powiedzieli że nie mogą mi go dać bo by mi musieli wyrobić karte z której nie będe korzystał i jak chce to moge podpisać umowe i ryzykować czy mam zasieg czy nie, to więc jak jest tym internetem na próbe można czy nie?

[ Komentarz dodany przez: wojteks: 2009-12-04, 18:34 ]
Poprawa rażącego błędu ortograficznego!
Ostatnio zmieniony 2009-12-04, 18:34 przez damian755, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DJ1910
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 486
Rejestracja: 2007-07-01, 21:23
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Internet na próbe w orange

Post autor: DJ1910 »

Jeśli nie jesteś w zasięgu CDMA to po co mają Ci dawać modem i kartę SIM które obsługują tę technologie? Widocznie mają mało modemów stąd skąpią dla tych co niekoniecznie są w zasięgu tejże usługi.
Awatar użytkownika
sp6huk
Guru bezprzewodowy
Posty: 4140
Rejestracja: 2009-01-13, 20:05
Lokalizacja: Świdwin

Re: Internet na próbe w orange

Post autor: sp6huk »

DJ1910 pisze:Jeśli nie jesteś w zasięgu CDMA to po co mają Ci dawać modem i kartę SIM które obsługują tę technologie? Widocznie mają mało modemów stąd skąpią dla tych co niekoniecznie są w zasięgu tejże usługi.
Ale, przecież usługa jest traktowana jako mobilna więc nic Im do tego gdzie będzie z niej korzystał :zdziwko:
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: Internet na próbe w orange

Post autor: marens »

Myślę, że mają problem z dostępnością kart. Albo standardowy problem z tym, że karta po okresie próbnym jest aktywna w systemie i nie da się bez ingerencji "z góry" jej ponownie aktywować. Myślę, że trzeba ich przycisnąć, albo udać się do innego salonu.
Awatar użytkownika
DJ1910
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 486
Rejestracja: 2007-07-01, 21:23
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Internet na próbe w orange

Post autor: DJ1910 »

sp6huk pisze:[...]
Ale, przecież usługa jest traktowana jako mobilna więc nic Im do tego gdzie będzie z niej korzystał :zdziwko:
Dlatego napisałem, że oni dlatego nie chcą dac modemu bo pewnie mało ich mają. Chcieli gościa zbyć i tyle, mimo iż mają prawo zgodnie z regulaminem dać okres testowy na tę usługę. Tak na prawdę sprzedawca może komuś czegoś nie sprzedać nawet z powodu tego że nie podoba mu się kształt nosa klienta ;) Tyle że taki sprzedawca powinien z czasem się na tym przejechać hehe...
Ostatnio zmieniony 2009-12-04, 22:39 przez DJ1910, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ