Czy w Skokach k. Poznania jest Orange HSDPA?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
conrdd
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2010-01-04, 17:29
Lokalizacja: wielkopolska

Czy w Skokach k. Poznania jest Orange HSDPA?

Post autor: conrdd »

Witam

Wiem że w Skokach k. Poznania (i Wągrowca) wewnątrz budynków działa iPlus. Jednak limity Plusowe transferu są nędzne - stąd pytanie: wg mapki na Orange w Skokach nie ma UMTS ani HSDPA ale jak wygląda to w praktyce?
Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

Re: Czy w Skokach k. Poznania jest Orange HSDPA?

Post autor: Blido »

Na 100% zasięgu nie ma, bo Orange w Skokach i okolicy nie posiada nawet zezwolenia na stację bazową UMTS. Ma za to pozwolenie na CDMA w Rejowicach, 8,5 km w linii prostej od Skoków. Jest więc szansa na szybki Internet, ale pozwolenie na stację bazową nie znaczy jeszcze że stacja naprawdę już tam jest.
conrdd
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2010-01-04, 17:29
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Czy w Skokach k. Poznania jest Orange HSDPA?

Post autor: conrdd »

Tyle że CDMA ma nędzny 3GB limit transferu pomimo kuszącej ceny 49zł.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26175
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Czy w Skokach k. Poznania jest Orange HSDPA?

Post autor: wojteks »

conrdd pisze:Tyle że CDMA ma nędzny 3GB limit transferu pomimo kuszącej ceny 49zł.
Za wyższą cenę będziesz miał Orange Free Optimum z wyższym limitem i modemem dualnym CDMA/GSM/UMTS
Nie pomagam na PW!
szmyrek
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2007-10-24, 16:20
Lokalizacja: lasy pod Poznaniem

Re: Czy w Skokach k. Poznania jest Orange HSDPA?

Post autor: szmyrek »

Blido pisze:Na 100% zasięgu nie ma, bo Orange w Skokach i okolicy nie posiada nawet zezwolenia na stację bazową UMTS. Ma za to pozwolenie na CDMA w Rejowicach, 8,5 km w linii prostej od Skoków. Jest więc szansa na szybki Internet, ale pozwolenie na stację bazową nie znaczy jeszcze że stacja naprawdę już tam jest.
W Rejowcu i ponoć działa nie mam na czy sprawdzić . W Skokach UMTS Orange nie działa.W tym rejonie tylko Iplus .Stacje Łopuchowo , Skoki oraz Play z Rogoźna, lub Pobiedzisk. Wiem bo sprawdzone. Pozdrawiam z lasu
wiem że w tym temacie jeszcze jestem cienki. Powoli zdobywam doświadczenie
ODPOWIEDZ