[OFP] wkurzyłem się za bardzo Wiec ...

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kkrzysiek1234
Stały użytkownik forum
Posty: 117
Rejestracja: 2010-04-15, 15:34
Lokalizacja: Ostrołęka

[OFP] wkurzyłem się za bardzo Wiec ...

Post autor: kkrzysiek1234 »

Pewnego słonecznego dnia zadzwonił do mię konsultant Orange z niesamowitą ofertą dostępu do internetu przez CDMA w taryfie Orange Freedom Pro. Po dwóch miesiącach w swym domu miałem super-duper cud techniki router Axesstel Mv410R po podłączeniu wszystko było :ok: ale musiałem poczekać na aktywacje wiec poczytałem instrukcje :czyta:. Gdy ja gubiłem się w odmętach kartek nic nie mówiącej instrukcji do pokoju mego weszła siostra z przeraźliwym zapałem usiadła przed komputerem i unieruchomiła FF o dziwo ukazał się strona startowa programu FF więc postanowiłem przekonać się z jaką prędkością to działa. Działą świetnie. niestety po czasie beztroskiego wchodzenia na YT NK itd... Nastały ciężkie czasy gdy przekroczyłem limit. Po jakimś czasie z odwetem przyszedł nowy limit postanowiłem że przydało by się jakoś ten limit kontrolować wiec postanowiłem sprawdzić czy na stronie Orange można sprawdzić stan konta teoretycznie można było lecz w praktyce nie mogłem się zalogować postanowiłem zadzwonić do BOK i zapytać się dlaczego nie mogę tego zrobić musiałem tam podać dane właściciela sprzętu no i wtedy miał nadejść przełom okazało się że mam błędny login z prędkością uciekającego słonia zalogowałem się i chciałem sprawdzić lecz dane te dla mnie były chwilowo nie dostępne aż do dzisiaj chwyciłem za telefon i zadzwoniłem ponownie kazano mi podać numer telefonu mego prywatnego i zapewnianą że sprawa zostanie rozwiązana brak mi było numeru reprezentanta gdy konsultant wpisał numer mój powiedział najprawdopodobniej jutro max 72 godziny będzie aktywne inaczej kierujemy sprawę do działu technicznego...CDN
Ostatnio zmieniony 2010-06-01, 15:31 przez kkrzysiek1234, łącznie zmieniany 2 razy.
Orange Freedom Pro (CDMA)/ Play Online (GPRS EDGE UMTS HSDPA)
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: [OFP] wkurzyłem się za bardzo Wiec ...

Post autor: marens »

Ale bełkot...
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: [OFP] wkurzyłem się za bardzo Wiec ...

Post autor: Jo_gurt »

Interpunkcja nie gryzie.
BTW słoń potrafi biegać do 35km/h, więc tyle ile najszybsi sprinterzy na krótkie dystanse.
Awatar użytkownika
kkrzysiek1234
Stały użytkownik forum
Posty: 117
Rejestracja: 2010-04-15, 15:34
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: [OFP] wkurzyłem się za bardzo Wiec ...

Post autor: kkrzysiek1234 »

Jo_gurt pisze: BTW słoń potrafi biegać do 35km/h, więc tyle ile najszybsi sprinterzy na krótkie dystanse.
A uciekający leniwiec ile? :D
Orange Freedom Pro (CDMA)/ Play Online (GPRS EDGE UMTS HSDPA)
Awatar użytkownika
kkrzysiek1234
Stały użytkownik forum
Posty: 117
Rejestracja: 2010-04-15, 15:34
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: [OFP] wkurzyłem się za bardzo Wiec ...

Post autor: kkrzysiek1234 »

Proszę państwa chciałbym oznajmić że UDAŁO SIĘ sprawdzić ilość danych do wykorzystania. :ok:
Orange Freedom Pro (CDMA)/ Play Online (GPRS EDGE UMTS HSDPA)
ODPOWIEDZ