Idea leży!

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Jerzyk

Idea leży!

Post autor: Jerzyk »

Z info jakie otrzymałem do późnych godzin popołudniowych nie działa GPRS/ EDGE Orange. Czy możecie to potwierdzić? Niestety jestem w pracy i nie mam karty.
Miszka01
Użytkownik forum
Posty: 46
Rejestracja: 2005-11-29, 22:06
Lokalizacja: Polska

Re: Idea leży!

Post autor: Miszka01 »

tak, potwierdzam. Na karcie ORANGE nie otwiera sie strona ORANGE i nie mozna sciągnąc poczty ze skrzynki ORANGE.Pl. Po włozeniu karty ery do modemu wszystko działa. Oczywiscie w BOK Orange powiedziano mi ze nie mają żadnych problemów technicznych. Jakośc połączen jest bardzo kiepska.
IREKG
Początkujący użytkownik forum
Posty: 15
Rejestracja: 2005-10-31, 21:08
Lokalizacja: podlaskie

Re: Idea leży!

Post autor: IREKG »

A u mnie we wtorek wieczorem niebyło GPRS w PLusie czyżby przypadkowa zbierznoiść zjawisk w Idei i w PLusie
osa2

Re: Idea leży!

Post autor: osa2 »

Jerzyk pisze:Z info jakie otrzymałem do późnych godzin popołudniowych nie działa GPRS/ EDGE Orange. Czy możecie to potwierdzić? Niestety jestem w pracy i nie mam karty.
A możesz powiedzieć skąd masz takie informacje??
Ja posiadam ORANGE GPRS (modem gc75) i fak faktem zdarzy sie ze niekiedy nie chce dzialac ale w wiekszasci przypadkow nalezy zrestartowac kompa i po sprawie. U kolegi powyzej w IPLUS-ie dzieje sie nieraz to samo, ale krytykowanie ORANGE z tego co zauważam jest na tym forum modne.
Gość

Re: Idea leży!

Post autor: Gość »

Wg opinii jednego z bardziej rozgadanych technikow Orange maja problemy powazne od okolo miesiaca a poza tym przepelniona siec i dodatkowo nie wiedza jak to rozwiazac :D
osa2

Re: Idea leży!

Post autor: osa2 »

Anonymous pisze:Wg opinii jednego z bardziej rozgadanych technikow Orange maja problemy powazne od okolo miesiaca a poza tym przepelniona siec i dodatkowo nie wiedza jak to rozwiazac :D
Widocznie nie tyczy to sie calej populacji ORANGE bo ja nie mam jakis takich
problemow i obym nigdy nie mial :)
ODPOWIEDZ