poszukuje sterowników

Pozostałe kwestie techniczne (sprzętowe i programowe) dotyczące internetu radiowego - np. konfiguracja firewalli, antywirusów, przeglądarek internetowych.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
krasak
Użytkownik forum
Posty: 31
Rejestracja: 2006-11-25, 21:42

poszukuje sterowników

Post autor: krasak »

witam. Czy ktoś może mi podać jakąś stronę gdzie mogę znaleźć sterowniki Windcom do Bluetooth. Siedzę cały dzień i nie moge nic znaleźć. Dzięki.
Iplus 60
Awatar użytkownika
sardo nunspa
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 657
Rejestracja: 2006-01-18, 00:41
Lokalizacja: Beskid Mały ale jary

Re: poszukuje sterowników

Post autor: sardo nunspa »

A nie chodzi przypadkiem o widcomm a nie windcom :wink:
Latka lecą...
krasak
Użytkownik forum
Posty: 31
Rejestracja: 2006-11-25, 21:42

Re: poszukuje sterowników

Post autor: krasak »

Mam płytkę z tymi sterownikami ale jest jakaś lipna bo niemożna zainstalować tych sterowników tylko zawsze wyskakuje podczas instalacji błąd. A są podpisane tak: Windcom5.0.1.81.exe
Iplus 60
Awatar użytkownika
sardo nunspa
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 657
Rejestracja: 2006-01-18, 00:41
Lokalizacja: Beskid Mały ale jary

Re: poszukuje sterowników

Post autor: sardo nunspa »

Daj więcej szczegółów, czy plik z sterami kopiuje się na dysk bez problemów?. Kiedy wyskakuje ten błąd instalacji , to co tam jest napisane? I do jakiego sprzętu te sterowniki – telefon czy co?
Latka lecą...
krasak
Użytkownik forum
Posty: 31
Rejestracja: 2006-11-25, 21:42

Re: poszukuje sterowników

Post autor: krasak »

Nie można ich skopiować na dysk. pisze żę wystompił nieoczekiwany błąd i aplikacja zostanie zamknięta. potrzebne mi one są do Bluetootha bo chce podłączyć samsunga sgh-x 680 jako modem do internetu.
Iplus 60
Awatar użytkownika
crow6
Stały użytkownik forum
Posty: 113
Rejestracja: 2006-04-26, 22:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: poszukuje sterowników

Post autor: crow6 »

Wyglada na to, ze pliczek jest uszkodzony. I nazwa chyba powinna byc jednak "Widcomm" bo tak sie nazywa aplikacja do obslugi kluczykow BT (domyslam sie na podstawie wersji bo teraz wlasnie sa piatki). Jesli to jest plyta ktora dostales z BT to po prostu kupiles jakiegos taniego pirata (chodzi mi o BlueTooth) do ktorego ktos dolaczyl zle sciagnieta aplikacje :(
Poszukaj np na stronie producenta. Mozesz tez sprobowac BlueSoleil :]
Gott ist ein Popstar ]:->
ODPOWIEDZ