Laptop na kolanach a męska płodność :P ...

Pozostałe kwestie techniczne (sprzętowe i programowe) dotyczące internetu radiowego - np. konfiguracja firewalli, antywirusów, przeglądarek internetowych.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Karolus
Początkujący użytkownik forum
Posty: 18
Rejestracja: 2007-02-01, 22:00

Laptop na kolanach a męska płodność :P ...

Post autor: Karolus »

Czytałem na tym forum pare wątków na temat szkodliwosci wynikających z uzywania bezprzedowoych technologii, ale niegdzie wprost nie wyczytalem o tym jak sprawa ma sie do płodności męskiej... BTW temat moze troche z pupy, ale nie chcialbym aby moje dziecko miało 2 główki (choć co dwie głowy to nie jedna:D) czytalem ze uzytkownicy komorek moga miec mniej aktywne ruchowo plemniki.... jak trzymam notebooka z modemem EDGE na kolanach a komorke mam w kieszeni nieopodal mojego fallusa to serio, zaczynam obawiac sie o moje dzieciaki. mam dopiero 19 lat dzieci planuje w wieku moze 25 , do tego czasu spedze jeszcze setki godzin wsrod fal dzieki ktorym moge sobie przegladac internet nawet na kiblu.... Czy istnieje realne zagrozenie zamian genotypowych materiału genetycznego ze strony komorkowego neta??

--
Zmiana tematu na bardziej odpowiedni zagadnieniu.
Moderator.
Ostatnio zmieniony 2007-02-01, 23:04 przez Karolus, łącznie zmieniany 1 raz.
damis
Stały użytkownik forum
Posty: 149
Rejestracja: 2005-10-20, 08:51
Lokalizacja: Stolyca

Re: Laptop na kolanach a męska płodność :P ...

Post autor: damis »

Jeśli masz takie dylematy to spraw sobie taki specjalny ołowiany fartuch albo spodnie, jakie uzywają w instytutach radiologicznych i wtedy będziesz mógł spać spokojnie. W ubikacji pewnie będziesz miał większy problem, ale to juz tylko kwestia wyrzeczeń :D
Awatar użytkownika
neissi
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2007-01-29, 18:57
Lokalizacja: Mojusz

Re: Laptop na kolanach a męska płodność :P ...

Post autor: neissi »

Hmm...

Wiem o tym coś nie coś. Naukowcy udowodnili, że noszenie komórki w kieszeni ma negatywny wpływ na męskie genitalia. Dodatkowo, powiem Ci, że ciepło odprowadzane przez lapka trzymanego w pobliżu klejnotów może pogarszać stan Twojej spermy.

Ale jak masz lat 19 i chcesz mieć dzieci w wieku 25 lat, to i tak w tym czasie stracisz 6% swoich plemników, bo liczba produkowanych przez mężczyznę plemników zmniejsza się z każdym rokiem o 1% :lol:
Awatar użytkownika
sardo nunspa
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 657
Rejestracja: 2006-01-18, 00:41
Lokalizacja: Beskid Mały ale jary

Re: Laptop na kolanach a męska płodność :P ...

Post autor: sardo nunspa »

Przenoszę dyskusję w bardziej odpowiednie miejsce sardo nunspa
Na podobny temat dyskutowano
Tutaj
Latka lecą...
Awatar użytkownika
crow6
Stały użytkownik forum
Posty: 113
Rejestracja: 2006-04-26, 22:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Laptop na kolanach a męska płodność :P ...

Post autor: crow6 »

A tak na serio to nie ma jeszcze wiarygodnych badan co do oddzialywania promieniowania elektromagnetycznego na ludzki organizm (bo w info, ze jakis tam amerykanski zespol zrobil jakies badania nie bardzo mozna wierzyc :] )...
Wiec poki co eksperymentujemy, a rozni ludzie co jakis czas probuja udowodnic, ze pole EM nas wszystkich pozabija :/
Ja sie tym nie przejmuje. Na uczelni widze ludzi ktorzy na codzien bawia sie polami o wiele silniejszymi niz te z komorki (sam sie takim bawilem, ze kazano mi wylaczyc wszystkie urzadzenia elektroniczne i umiescic z dala od sprzetu) i nie skarza sie na klopoty ze zdrowiem :)
Zreszta na forum w Hyde-Parku jest temat odnosnie promieniowania (i pewnego dziwnego "forum" poswieconemu temu zagadnieniu :D)...
Gott ist ein Popstar ]:->
Karolus
Początkujący użytkownik forum
Posty: 18
Rejestracja: 2007-02-01, 22:00

Re: Laptop na kolanach a męska płodność :P ...

Post autor: Karolus »

ODPOWIEDZ