Dziękuję

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Boollo

Dziękuję

Post autor: Boollo »

Witam wszystkich.
Chciałbym podziękować wszystkim forumowiczom za pomoc w moich problemach w wyborze i konfiguracji telefonu Nokia N70. :notworthy:
Zanim trafiłem tu na forum nic nie wiedziałem o modemach i telefonach jako modem do laptopa, kolega troszkę mi w pracy podpowiedział i mówi kup tą kartę jest dobra (Nokia D211) i będzie śmigać. Tak więc zrobiłem i faktycznie dobrze chodziła ale trochę wolno, więc zacząłem czegoś szukać szybszego. Pierwsze co to na Alledrogo ale tam tyle było tego a ja zielony jak ta tutaj :kermit: ale od czego są Google i szybciutko znalazłem wasze forum. I tu się zaczęło, tyle się naczytałem że aż głowa boli :banghead: . Oczywiście wszystkiego nie przeczytałem tylko interesujące mnie wątki a między innymi czy kupić lepszą kartę czy jednak dobry telefon tylko jaki? Itd. W końcu zrezygnowałem z karty D211 i wybrałem telefon Nokie N70. Dlaczego? Ano dlatego że mało używam modemu w laptopie tylko w czasie wyjazdów więc stwierdziłem lepiej kupić telefon a w razie potrzeby włożyć kartę simdata i jest modem i do tego szybki UMTS. Oczywiście co do rodzaji przesyłania danych (nie wiem czy się dobrze wyrażam) też się dowiedziałem z waszego forum. Po zakupie telefonu najpierw nauka z obsługi a później podłączenia do laptopa poprzez kabel, Bluetooth a na końcu jako modem uff :?: troszkę miałem problemów zwłaszcza że to robiłem pierwszy raz. W końcu osiągnąłem to do czego od początku zmierzałem :thumbright: .
Dlatego koledzy bardzo wam jeszcze raz dziękuję że istnieje takie forum inaczej tacy jak ja by mieli o więcej problemów a może i więcej wydatków.
Pozdrawiam.
Jurek :wave:
ODPOWIEDZ