pomocy z wifi

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
mundi
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2006-09-08, 18:01

pomocy z wifi

Post autor: mundi »

wita wszystkich..mam problem..przebywam w norwegi i posiadam laptopa niestety niema on wbudowanej kartyy wifi i chcialbym takowa kupic tyle ze <font color="#FF00FF"><b>»»nie wiem««</b></font> jaka bo potrzebuje jakieis ktora ma duzy zasieg...kolega moj mieszkajacy odemnie 50 metrow na darmowego neta a u mnie jest ale tylko zima jak liscie nie przyslaniaja..jesli ktos mogl by mi doradzic jaka karte kupic i jakie maja najwiekszy zasieg...
Awatar użytkownika
magmike
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 498
Rejestracja: 2006-01-05, 13:18
Lokalizacja: Świętochłowice

Re: pomocy z wifi

Post autor: magmike »

Kup kartę z wyjściem na antenę zewnętrzną i do tego taką antene.
(nie ten dział)
pozdrawiam, magmike
Awatar użytkownika
MaxFM
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 653
Rejestracja: 2006-04-20, 15:04
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: pomocy z wifi

Post autor: MaxFM »

TAKA styknie
mundi
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2006-09-08, 18:01

Re: pomocy z wifi

Post autor: mundi »

dziekuje bardzo za pomoc....czy jak podlacze do tego antene kierunkowa to bedzie jeszcze wiekszy zzasieg??
wolfek
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2006-04-05, 13:27

Re: pomocy z wifi

Post autor: wolfek »

Teoretycznie i praktycznie w wielu przypadkach tak, ale na bliższą odległość będzie to samo i nie zawracał bym sobie głowy z magią decybeli :)
www.doladowania.kraczkowa.pl - Bezpieczne i szybkie do?adowanie Twojego telefonu
ODPOWIEDZ