ZTE W300

Zagadnienia dotyczące technice w szerokim tego pojęcia znaczeniu czyli luźne dyskusje o zagadnieniach technicznych ale nie związanych z główną tematyką forum, m.in, komputery, oprogramowanie, systemy operacyjne - techniczny Hyde-Park.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
max003
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2010-11-17, 18:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

ZTE W300

Post autor: max003 »

Jeszcze w poniedziałek byłem w domu, internet działał. Wróciłem wczoraj wieczorem. Internet łączy się, ale jest informacja "Brak dostępu do internetu". Dzisiaj z rana zacząłem kombinować . Zauważyłem, że na routerze świecą się diody power, adsl oraz wifi, a nie świeci się dioda internet. Podpiąłem router pod inne gniazdo telefoniczne, a nawet dałem inne kable telefoniczne i nadal to samo. Próbowałem też kablami ethernet i tak samo jak poprzez wifi, podłączyło, ale bez dostępu neta. Zabrałem się za reset i ponowną konfigurację i nadal to samo. Dodam, że korzystam z niego w sieci Era, czyli teraz T-Mobile.

Konfiguracja:
PPPoA VC-MUX
VPI = 0
VCI = 35

Odkopałem nawet stary modem Thomsona na kablu i podłączyłem pod kompa stacjonarnego i też nie odpalał wyskakiwał błąd 600 czy 700 ileś. Nie wiem czy router skopany, ale skoro łączy to chyba nie? Może Era/TP coś schrzaniło na łączach? Może ktoś już miał taki problem.
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: ZTE W300

Post autor: krystianb »

Jeśli na 2 modemach nie idzie się połączyć a synchronizacja jest (sko adsl świeci) to pozostaje telefon na partyline operatora.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
max003
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2010-11-17, 18:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: ZTE W300

Post autor: max003 »

Tak też zrobiłem, tylko zmarnowałem 7zł, dzięki Bogu tylko tyle miałem na koncie. Wybrałem się do salonu T-Mobile i dzięki miłej pani, która zadzwoniła do centrali naprawili to w ciągu około 7 godzin. T-Mobile o tyle dba o klientów, że nawet zostałem o tym poinformowany smsem.

[ Komentarz dodany przez: krystianb: 2011-11-20, 19:12 ]
Przeniosłem bo do gsmu to ma się nijak.
ODPOWIEDZ