Pogorszenie predkosci na rev. B

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
dawidjjj
Początkujący użytkownik forum
Posty: 18
Rejestracja: 2013-01-17, 19:23
Lokalizacja: Konin

Pogorszenie predkosci na rev. B

Post autor: dawidjjj »

Witam, przedluzylem umowe z orange ok. 1 miesiace przed koncem umowy, dostalem nowy modem itp.
16 lutego poczatkowo predkosc byla w granicach 4mb okolo godziny 24.
19 lutego pozmeiniali chyba cos z BTS, poniewaz osiagalem juz ok. 7mb/s . Pozniej po 2 tyg, zostal nalozony lejek bo jeszcze limit mialem wedlug starej umowy.
Od 16 marca obowiazuje nowa umowa, ale cos popsulo sie z predkoscia, nawet w godzninach 24-3 internet nie przekroczy 2,7mb/s - tak jakby przestawil sie z rev. B na rev. A . Nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje, na poczatku myslalem ,ze to moze przez pogode ,ale sila sygnalu jest podobna do tej sprzed miesiaca +/-2 dbm czyli ok -72dbm. Wiecie dlaczego tak sie dzieje ?
andy33
Użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 2013-02-02, 20:38
Lokalizacja: szprotawa

Re: Pogorszenie predkosci na rev. B

Post autor: andy33 »

Niestety ja mam podobnie od jakichś 3 tygodni prędkość zaledwie 2,5 mb/s max., też myślałem że to przez pogodę ale niestety chyba coś się spierdzieliło:(
Awatar użytkownika
Orange Ekspert
Pracownik operatora
Posty: 263
Rejestracja: 2012-05-31, 14:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pogorszenie predkosci na rev. B

Post autor: Orange Ekspert »

dawidjjj, andy33, przepraszamy za niedogodności, jestem Orange Ekspertem - aby móc szczegółowo przeanalizować sytuację, o której jest mowa potrzebne nam są dodatkowe informacje. W tym celu proszę o przesłanie zgłoszenie za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem : http://on.fb.me/RwMSRZ lub bezpośrednio na skrzynkę: [email protected]. Sprawdzimy i niezwłocznie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. pozdrawiam
ODPOWIEDZ