prosze o pomoc

Pozostałe kwestie techniczne (sprzętowe i programowe) dotyczące internetu radiowego - np. konfiguracja firewalli, antywirusów, przeglądarek internetowych.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
lidola1983
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2013-10-20, 08:17
Lokalizacja: niemcy

prosze o pomoc

Post autor: lidola1983 »

witam serdecznie i zgłaszam sie o pomoc, otóż obecnie przebywam w niemczech jako opiekunka i zalatwili mi internet w tmobile stick 2g. jakas masakra to <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> nie dziala jedna strona otwiera sie 5 minut. moje pytanie czy gdybym kupila router tp link to cos by to polepszylo czy moze bym inna siec zlapala bardzo prosze o pomoc,jestem kobieta i nie znam sie na tych sprawach a bardzo zalezy mi na skype.dziekuje.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26175
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: prosze o pomoc

Post autor: wojteks »

lidola1983 pisze:witam
Nowe zdanie wypada zacząć od wielkiej litery a pozostałe zasady wciąż obowiązują.
Nie pomagam na PW!
Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Re: prosze o pomoc

Post autor: adziu82 »

A sprawdź w modemiku w ustawieniach, czy czasami nie masz ustawione aby korzystać z GPRS/EDGE czyli 2G. Jak tak, to przestaw na WCDMA czyli 3G. Było by też dobrze, jakbyś sprawdziła na telefonie z Polską kartą, czy w T-Mobile masz zasięg 3G i wtedy byś miała pewność że jesteś w zasięgu 3G.
piotrirla
Użytkownik forum
Posty: 20
Rejestracja: 2013-10-15, 21:06
Lokalizacja: Polska

Re: prosze o pomoc

Post autor: piotrirla »

Czesc Kolego/Koleznko, przydalaby sie jakas informacja co to za modem oraz jesli nie mozesz dokladniej podac lokalizacji to czy to jest chociaz miasto czy wioska.
ODPOWIEDZ