[NEWS] Ponad pół tysiąca stacji LTE w Orange

Nowości... więcej na https://www.opp.today/pl/

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

[NEWS] Ponad pół tysiąca stacji LTE w Orange

Post autor: ja.michal »

Wojtek Jabczyński pisze:We wrześniu ruszyliśmy z ofertą LTE w Orange. To bez wątpienia technologia, która w najbliższych miesiącach będzie technologicznym oczkiem w głowie operatorów. Monopol Polkomtela przechodzi do historii, z czego powinni cieszyć się przede wszyscy klienci. W tej chwili uruchomiliśmy już ok. 550 stacji. Z tego ok. 480 działa w aglomeracji warszawskiej. Kilkadziesiąt pracuje w Trójmieście i aglomeracji śląskiej, a jako ciekawostkę mogę jeszcze podać, że 4 stacje z powodzeniem działają w Zakopanem. Do końca tego roku będziemy mieli łącznie ok. 900 stacji LTE. Ponadto w ramach modernizacji sieci (projekt NetWorks!), o którym regularnie Was informuję zakończyliśmy właśnie prace we Wrocławiu i Poznaniu, gdzie mocno poprawiliśmy zasięg 3G, zwłaszcza wewnątrz budynków. Łącznie mamy już „odpalonych” w Polsce ponad 3/4 stacji z zaplanowanych 10 tys., a wszystko przebiega zgodnie z harmonogramem.
Źródło i całość informacji: blog.orange.pl
mcore
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 192
Rejestracja: 2008-12-23, 09:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ponad pół tysiąca stacji LTE w Orange

Post autor: mcore »

Stacji w samym Gop jest juz ponad setka i tyle samo w trojmiescie. Aha z ta kompresja obrazkow tez juz powinno byc lepiej w apn internet, mozecie sprawdzic. W playu srednio per miasto wypada ponizej 70-80 stacji wiec zasieg bedzie ich raczej bidny...
ODPOWIEDZ