mam neostrade i chce bezprzew. pracować na laptopie

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
magdzia

mam neostrade i chce bezprzew. pracować na laptopie

Post autor: magdzia »

kochani, co muszę podłączyć do gniazdka w ścianie gdzie jest neostrada i co muszę wsadzić do swojego komputera żeby korzystać z internatu w każdym pokoju i moze nawet na kilku laptopach jednocześnie?
tpsa proponuje jakiś livebox czy coś takiego ale nie wiem czy to daje takei możliwości i czy za tym się nie kryje jakaś skucha, dzieki !
ASIEDEM

LIVEBOX

Post autor: ASIEDEM »

KONIECZNIE ZAOPATRZ SIE W TEN LIVEBOX, KONFIGURACJA JEST W OPISIE SPRZETU, JEZELI BEDZIE JUZ GO MIEC TO POMEGE SKONFIGUROWAC, MAX MOZESZ PODŁĄCZYĆ W JEDNYM DOMU 8 PECETÓW /RADIOWO/BEZPRZEWODOWO/ LUB PRZEWODOWO!
=========
JA JUZ MAM I POLECAM, SPISUJE SIE SUPER
=============
ZAPRASZAM NA GG 4209279
ASIEDEM

PRACA NA LAPTOPACH I NIE TYLKO?......

Post autor: ASIEDEM »

by móc mieć sieć bezprzewodową musisz, w LAPTOPACH MIEC KARTE WIFI,
roch

Re: mam neostrade i chce bezprzew. pracować na laptopie

Post autor: roch »

czyli mając kartę wifi w laptopie nie muszę korzystać z dołaczonego adaptera wifi w zestawie livebox
roch

Re: mam neostrade i chce bezprzew. pracować na laptopie

Post autor: roch »

czy ktoś odpowie na moje pytanie
pajorro
Użytkownik forum
Posty: 20
Rejestracja: 2006-01-17, 16:04
Lokalizacja: Bochnia

Re: mam neostrade i chce bezprzew. pracować na laptopie

Post autor: pajorro »

Nie, jak już masz karte wifi w laptopie nie musisz używać dongla WiFi z zestawu livebox. Właściwie to zamiast go od tepsy dzierżawić to możesz kupić sobie modem z ruterem, switchem i Acess Pointem. Ja mam np. D-Link G604T. Całkiem całkiem jest, tylko piszczy trochę.

Ale są też inne Pentagram Cerberus ADSL WiFi, Linksys WAG54, WAG354, U.S.Robotics 9106 i 9108. Jakiś tam ZyXel, Asmax...
Poprzeglądaj oferty- jest tego dużo.
roch

Re: mam neostrade i chce bezprzew. pracować na laptopie

Post autor: roch »

dziękuję za odpowiedż , zrezygnowałem z liveboxa i kupiłem modem- router microcom ad 2730 z wifi. na razie jestem zadowolony. myslałem ze bedę musiał korzystac z dongla z liveboxa. dzisiaj sprawa jest już jasna. czy dobrze zrobiłem nie jestem tego w stanie ocenic.
ODPOWIEDZ