Internet i sieć bezprzewodowo dla wielu na dużej odległości.

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
yar666
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2005-12-28, 19:50
Lokalizacja: Ch-ów

Internet i sieć bezprzewodowo dla wielu na dużej odległości.

Post autor: yar666 »

Nie jedźcie po mnie, bo chcę się dowiedzieć czegoś,a po forach chodzę kilka godzin i mam mieszong w głowie.

Jakie sprzęty (każdy najmniejszy nawet sprzęcik) są potrzebne do założenia sieci bezprzewodowej na terenie w promieniu ok. 2km na 50 użytkowników? Chodzi głównie o internet (udostępnianie). Chciałbym o odp. na podstawie oferty TP. Proszę o konkretne nazwy jeśli, to możliwe. Z góry dziękuję.
Lamer

Re: Internet i sieć bezprzewodowo dla wielu na dużej odległości.

Post autor: Lamer »

Odezwij się do mnie na forum: http://www.wimax.biz.pl/forum/list.php?2 i wyślij tam prywatną wiadomość z podaniem maila.
Zagadałem tam w wątku "JAKIE CENY ???" - nick ten sam co tu.
Na temat projektowania sieci bezprzewodowej pisałem pracę inżynierską ponadto wdrożyłem coś takiego to ci mogę pomóc. Zanim się odezwiesz to się przygotuj - topografia terenu (płaski, górzysty, zabudowania niskie, wysokie, drzew dużo, mało itp.), gdzie na tym terenie masz "serwerownię", jakie będziesz miał łącze do internetu - DSL z TePSy to za mało na 50 klientów.
Gość

Re: Internet i sieć bezprzewodowo dla wielu na dużej odległości.

Post autor: Gość »

DSL z TePSy to za mało na 50 klientów
Nieprawda. DSL 4mb spokojnie obsluzy 50 uzytkownikow. A dodajac jeszcze 4mb i ustawiajac jedno na p2p, a drugie na reszte mozna spokojnie uciagnac 100-150 osob przy niezlej jakosci lacza.
Gość

Re: Internet i sieć bezprzewodowo dla wielu na dużej odległości.

Post autor: Gość »

Lamer czy mozemy o tym porozmawiac? [email protected]
ODPOWIEDZ