Przyspieszenie transferu oraz stabilność.

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
mafiozo206
Początkujący użytkownik forum
Posty: 7
Rejestracja: 2016-01-24, 14:02

Przyspieszenie transferu oraz stabilność.

Post autor: mafiozo206 »

Witam serdecznie.
Powoli składam swój zestaw do odbierania internetu w domu. Taryfę jaką wybrałem to RBM5. Cały zestaw chcę oprzeć o modem e3372, który jest w drodze oraz router WR1043ND v1. Testując internet w samym telefonie z LTE wyniki w Advanced Signal Status pokazują na RSSI:15db, SNR: -10db, CQI: -7db. Nie wiem dlaczego nie pokazuje reszty danych. Szybkość transferu plasuję się na okolicach DL 20-40Mbps, a UP 5-10 Mbps. Moja przybliżona lokalizacja to: http://beta.btsearch.pl/?dataSource=uke ... 06&zoom=15
Czy jest jakaś szansa na ustabilizowanie tego połączenia? Lub przyspieszenia transferu DL jak u UP? Czy antena pomoże w tym przypadku?. Testy wykonywałem na zwyklym telefonie z lte w budynku na 2 pietrze.
Pozdrawiam,
mafiozo206
Początkujący użytkownik forum
Posty: 7
Rejestracja: 2016-01-24, 14:02

Re: Przyspieszenie transferu oraz stabilność.

Post autor: mafiozo206 »

Nikt nie pomoże? Antena w tym przypadku coś pomoże, czy może zaszkodzi? Możecie polecić jakąś antenę? ATK10 będzie chyba za mocna do tych odbiorników? Stawiać na kierunkową, czy dookólna? A co z kablem? Polecicie jakąś firmę?
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Przyspieszenie transferu oraz stabilność.

Post autor: dzejk »

pokaż wyniki z modemu e3372
ODPOWIEDZ