Internet mobilny - brak doświadczenia

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
PeytonBirch
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2021-03-15, 11:16

Internet mobilny - brak doświadczenia

Post autor: PeytonBirch »

Hej, mam prośbę o pomoc w wyborze oferty na internet mobilny dla rodziców.
Chciałbym wybrać im ofertę, w której dostaną minimum 100GB danych bez obcinania prędkości.
Obecnie internet służy im jedynie do czynności w stylu przejrzenie poczty, facebooka, czy dostęp do banku. Chciałbym spróbować ich nauczyć też dostępu do rozrywki w stylu obejrzenia serialu i innych YouTube'ów
Nie bardzo wiem w jakim kierunku się rozglądać.
Jeśli dobrze rozumiem zebrane informację, to najlepszy zasięg powinien mieć u nich Play i T-mobile. Wybór operatora jest mi całkowicie obojętny.
Wolałbym obyć się bez instalowania urządzeń zewnętrznych, ale jeśli nie będzie innego wyboru, nie jest to przeszkoda nie do pokonania.
Możecie spróbować doradzić mi coś odnośnie lokalizacji 51.30483224676027, 22.727107209940343?
Z góry dziękuję za poświęconą uwagę i czas!
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Internet mobilny - brak doświadczenia

Post autor: piotrzet »

Rozumiem dobrze znalazłem i to miejscowość Łuszczów Pierwszy koło Lublina? Jeśli tak sprawa wygląda następująco. Nadajnik Play, Orange, T-Mobile w jednym i tym samym miejscu oba z kompletem pasm. Więc w twojej lokalizacji testy tych operatorów i wstawienie wyników tutaj również z aplikacją netmonster.
ODPOWIEDZ