Wybór operatora oraz sprzetu pod lokalizacje (Leszno)

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
stylusc84
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2021-04-29, 14:45

Wybór operatora oraz sprzetu pod lokalizacje (Leszno)

Post autor: stylusc84 »

Hej, prosiłbym o pomoc w wyborze sprzetu i operatora tak aby wycisnać max z mojej lokalizacji. Pomiary robione niestety ze starego telefonu xiaomi redmi note 3 pro który obsluguje LTE ale bez LTE+ (na co dzień uzywam iphone ale na ios chyba nie ma softu odpowiedniego?). Pomiar robiony dzisiaj o godz. ~20:00 z balkonu. Moja lokalizacja to Leszno ul. Juranda
link do wyników: https://imgur.com/hGbBgZs

Czy sugerować się tylko najwyższą prędkością i brać playa? Jaki router kupić (i ewentualnie antene) aby wycisnąć max ale nie przepłacać za coś co niepotrzebne? Czy wykorzystam w pełni możliwości B817?
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Wybór operatora oraz sprzetu pod lokalizacje (Leszno)

Post autor: piotrzet »

Skoro masz telefon bez agregacji LTE to jak porównujesz sieci? Bez tego ani rusz. Kup w jakiejś sieci lub przez neta B818 i zrób testy.
stylusc84
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2021-04-29, 14:45

Re: Wybór operatora oraz sprzetu pod lokalizacje (Leszno)

Post autor: stylusc84 »

a czy samo porownanie prędkości wystarczy? Jeśli tak to moge to zrobić moim telefonem iphone XR który obsługuje LTE+. Pytanie tylko czy te parametry z programu NetMonster sa potrzebne bo jeśli tak to tej apki nie ma na ios niestety. No i nie chce kupować routera za 8 stów jeśli nie będzie mi on potrzebny :)
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Wybór operatora oraz sprzetu pod lokalizacje (Leszno)

Post autor: piotrzet »

Zrób porównanie na iphonie zobaczymy co wyjdzie. Wtedy najwyżej zamówisz przez internet ofertę sieci która wyjdzie najlepiej i powtórzysz testy. Zawsze masz 14 dni na zwrot bez podania przyczyny.
ODPOWIEDZ