K300i i instalacja modemu

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
pavianek

K300i i instalacja modemu

Post autor: pavianek »

Mam taki problem. Posiadam Se k300i jak wiadomo ma wbudowany modem. Sciaglem sterowniki do tego modemu z oficjalnej stronki specjalnie do tego modelu. I teraz jak klikam modemy->dodaj modem z dysku-> to tam mam do wyboru Irda i cos tam kabelek chyba. A ze posiadam IRDE na usb to biore irde, ale potem jest problem bo psze wybierz polaczenie jak komorka sie bedzie laczyc z PC to jest to wyboru tylko com1 i com2 i ten LPTC czy jakos tak (co do drukarki) a nie ma USB !! :cry: Wiec nie moge nawet ustawic modemu :( Jak to zrobic zeby bylo przez irde na usb ten intenet. Dodam jeszcze ze mam simdate. Jak by ktos mogl ładnie to napisac bo jestem "troche" :P zielonkawy z tego :\
pavianek

Re: K300i i instalacja modemu

Post autor: pavianek »

Moze by ktos sie troszeczke wysilil i odpowiedzial :P tylko mi chodzi o to ze jest do wyboru com 1 i com 2 a nie ma USB tylko ttyle. I jeszcze oczywiscie jak to zrobic zeby bylo przez usb niom. A moze przez IRDE ten simdata to <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> nie dziala tylko przez kabelek ?????
Stan

Re: K300i i instalacja modemu

Post autor: Stan »

Zaznacz com 1 albo com 2 ja mam k500i na com 5 a t 630 na com1 i łącze
się przez irdę bez problemu.
Gość

Re: K300i i instalacja modemu

Post autor: Gość »

pavianek pisze:Moze by ktos sie troszeczke wysilil i odpowiedzial :P tylko mi chodzi o to ze jest do wyboru com 1 i com 2 a nie ma USB tylko ttyle. I jeszcze oczywiscie jak to zrobic zeby bylo przez usb niom. A moze przez IRDE ten simdata to <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> nie dziala tylko przez kabelek ?????

hej olej ten simdata najlepiej zeby on <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> sie nie uruchamial jak dobrze zainstalowales stery od modemu to nic nie ustawiasz (winXP) i tylko tworz nowe polaczenie wybierasz ten modem nr operatora login haslo i hula!!!
Mozna nawet sprobowac na standardowym sterowniku irda modem i tez powinno dzialac
Powodzenia!!!
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: K300i i instalacja modemu

Post autor: Sundance_kid »

Daruj sobie sterowniki do tego telefonu. "Podłącz" po prostu telefon pod irde, poczekaj az Win Ci go zainstaluje jako standardowy i nie bedzie problemu. I później utwórz połączenie z modemem telefonicznym. U mnie to działa.
ODPOWIEDZ