Problem z Irda ma-620

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Maciej

Problem z Irda ma-620

Post autor: Maciej »

Witam

Wiem ze nie jest to bezpośrednio związane z tematem. Ale nie moge zainstalować irdy ma-620. Podłanczam ją pod usb w xp i wyskakuje błąd "nie rozpoznano urządzenia usb" I nic kompletnie nie idzie z tym zrobić.
Jeśli kto s mial z ta irda doczynienia to niech sie wypowie co mam zrobić. :(
siubul87
Stały użytkownik forum
Posty: 89
Rejestracja: 2006-01-01, 12:39
Lokalizacja: Bucze

Re: Problem z Irda ma-620

Post autor: siubul87 »

Maciej pisze:Witam

Wiem ze nie jest to bezpośrednio związane z tematem. Ale nie moge zainstalować irdy ma-620. Podłanczam ją pod usb w xp i wyskakuje błąd "nie rozpoznano urządzenia usb" I nic kompletnie nie idzie z tym zrobić.
Jeśli kto s mial z ta irda doczynienia to niech sie wypowie co mam zrobić. :(
Witaj
Ja mialem doczynienia z ta Irda i to jest totalny szajsz!!! u mnie jakism cudem sie zainstalowala ale co chwile zrywalo polaczenie nawet jak obnizylem predkosc na minimum. Pozbyłem sie tej IRDY!!! i Tobie radze to samo, teraz mam Irde na chipsecie SIGMATEL i wszystko jest ok!!!! Na allegro taka dostaniesz za ok 20zł, a Ty pewnie kupiles za 10. Te ma-620 nie nadaja sie do niczego! To jest moje zdanie.Pozdrawiam
Sundance Kid

Re: Problem z Irda ma-620

Post autor: Sundance Kid »

ja mam tą irdę i nie mam żadnych problemów z nią!!!! więc mieliście chyba pecha po prostu. A co do problemu to u kumpla pomogło zainstalowanie oprogramowania z płyty dołaczonej do irdy. Wyłaczyć kreatora sprzetu od Windowsa i zainstalowac to z płyty i powinno byc ok.
Maciej

Re: Problem z Irda ma-620

Post autor: Maciej »

Sundance Kid pisze:ja mam tą irdę i nie mam żadnych problemów z nią!!!! więc mieliście chyba pecha po prostu. A co do problemu to u kumpla pomogło zainstalowanie oprogramowania z płyty dołaczonej do irdy. Wyłaczyć kreatora sprzetu od Windowsa i zainstalowac to z płyty i powinno byc ok.

Zrobił bym tak gdyby kreator sie <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> pojawil. :(
bartai

irda ma-620

Post autor: bartai »

kupilem ma-620 i nie sprawia mi wiekszych problemow ale ostatnio mialem ten sam problem po wlozeniu urzadzenia do usb wyskoczyl komunikat taki jak u ciebie. trzeba dokladnie wsunac ma-620 w usb jak nie pomoze to masz zepsuta koncowke w irda (zobacz czy styki w koncowce wychodzacej z irdy sa cale). sprobuj kilka razy wyciagnac i wlozyc ma-620 do usb
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: Problem z Irda ma-620

Post autor: Sundance_kid »

Maciej pisze:
Sundance Kid pisze:ja mam tą irdę i nie mam żadnych problemów z nią!!!! więc mieliście chyba pecha po prostu. A co do problemu to u kumpla pomogło zainstalowanie oprogramowania z płyty dołaczonej do irdy. Wyłaczyć kreatora sprzetu od Windowsa i zainstalowac to z płyty i powinno byc ok.

Zrobił bym tak gdyby kreator sie <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> pojawil. :(
Napisałam żeby go wyłączyc więc Ci raczej nie jest potrzebny.
ODPOWIEDZ