Internet przez T720i oraz c65

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Gość

Internet przez T720i oraz c65

Post autor: Gość »

Witam.
Prosiłbym o pomoc w skonfigurowaniu dostepu do netu przez wspomniane fony, najlepiej c65 i irdę. Mam xp i niestety nie daję rady na podstawie informacji jakie wyszukałem. Czy ktoś bardziej oblatany dałby mi jakieś wskazówki? AP i inne <font color="#FF0000"><b>***Cenzura***</b></font> w komórze jużskonfigurowałem, rozchodziło by mi się o konfigurację sieci czy cos takiego.. XP widzi fona jako s45 czy jakoś tak, nie jako c65..Czy ktoś jużcos takiego robił??
Gość

Re: Internet przez T720i oraz c65

Post autor: Gość »

ściągnij sobie program MPM
http://www.benqmobile.com/cds/frontdoor ... 42,00.html
lub: KLIK
potem zainstaluj go oraz sterownik do modemu w telefonie
następnie odpal program na pulpicie
GPRS asystent
wybierz polska następnie operatora i naciśnij połącz powinno
działać
Ja mam siemensa cf75 i działa

natomiast w Heyah musisz utworzyć połączenie z windowsa
nr *99# nazwa heyah hasło heyah i działa

--
EDIT:
Poprawiony link. BliSki
Gość

Re: Internet przez T720i oraz c65

Post autor: Gość »

Anonymous pisze:Witam.
Prosiłbym o pomoc w skonfigurowaniu dostepu do netu przez wspomniane fony, najlepiej c65 i irdę. Mam xp i niestety nie daję rady na podstawie informacji jakie wyszukałem. Czy ktoś bardziej oblatany dałby mi jakieś wskazówki? AP i inne <font color="#FF0000"><b>***Cenzura***</b></font> w komórze jużskonfigurowałem, rozchodziło by mi się o konfigurację sieci czy cos takiego.. XP widzi fona jako s45 czy jakoś tak, nie jako c65..Czy ktoś jużcos takiego robił??
c65 nie posiada wbudowanego modemu i nic z tym nie da się zrobić. Niestety musisz zmienić telefon!
Gość

Re: Internet przez T720i oraz c65

Post autor: Gość »

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:Witam.
Prosiłbym o pomoc w skonfigurowaniu dostepu do netu przez wspomniane fony, najlepiej c65 i irdę. Mam xp i niestety nie daję rady na podstawie informacji jakie wyszukałem. Czy ktoś bardziej oblatany dałby mi jakieś wskazówki? AP i inne <font color="#FF0000"><b>***Cenzura***</b></font> w komórze jużskonfigurowałem, rozchodziło by mi się o konfigurację sieci czy cos takiego.. XP widzi fona jako s45 czy jakoś tak, nie jako c65..Czy ktoś jużcos takiego robił??
c65 nie posiada wbudowanego modemu i nic z tym nie da się zrobić. Niestety musisz zmienić telefon!
mylisz się! ja łącze się poprzez c65!!!!
ODPOWIEDZ