Orange-czyzby "nowe czasy"?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
walther99
Użytkownik forum
Posty: 32
Rejestracja: 2007-03-18, 14:51

Orange-czyzby "nowe czasy"?

Post autor: walther99 »

Witam! wszyscy jestesmy przyzwyczajeni do krytykowania naszych operatorow,a ja chcialem opisac dzisiaj zupelnie inna sytuacje jaka mnie spotkala na lini klient-Orange.
Posiadam od dawna internet bezprzewodowy w sieci Orange,nigdy nie bylo z nim zadnych klopotow,az tu nagle....Transfer 3G polecial na pysk,w maksymalnych porywach 120kbit/s,szybkosc EDGE wyzsza niz 3G-jednym slowem koszmar.Ze wzgledu na bardzo ciezkie warunki geolokalizacyjne-gesty las na lini do btsa,odleglosc od nadajnika,etc,etc,nie wygladalo to rozowo.
Na poczatku telefon do*800 i piewsze zaskoczenie,konsultant mily,kompetentny,wygladalo to jakby czekal na moje zgloszenie.Cala nasza rozmowa trwala kilkanascie!minut szczegolowe pytania z Jego strony i obietnica szybkiego przekazania mojego zgloszenia do dzialu techn icznego.Po jej zakonczeniu pomyslalem ze to przypadek ze tak to sie odbylo,i teraz zaczna sie schody.Po niedlugim czasie pierwszy telefon do mnie-z dzialu technicznego i sympatyczna,szczegolowa,konkretna rozmowa.Tych konsultacji z techniki odbylo sie kilka!,widac bylo ze bardzo :brawa: Im zalezy na rozwiazaniu tego problemu no i udalo sie.
Malkontenci napisza ze czym sie tu zchwycac przeciez to Ich praca,tak to fakt lecz sposob podejscia,fachowosc,cierpliwosc spowodowala ze zupelnie zmienilem sposob postrzegania firmy Orange. :brawa:
Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

Re: Orange-czyzby "nowe czasy"?

Post autor: Blido »

Nie napisałeś tylko, co to zmieniło. Naprawili usterkę czy nie?
szalony
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 425
Rejestracja: 2006-04-02, 22:09
Lokalizacja: Aleksandrow L.

Re: Orange-czyzby "nowe czasy"?

Post autor: szalony »

Hehe az wierzyc mi sie nie chce... ;)
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Orange-czyzby "nowe czasy"?

Post autor: bob »

Brzmi jak reklama. :]
Ja tam nigdy nie miałem większego problemu w rozmowach z BOK. Jedyny zarzut, że czasami mówią o czymś o czym nie mają pojęcia ( sprawy techniczne ) ale generalnie prawie zawsze byłem informowany o konserwacji czy upgrade`zie na maszcie. Największy problem miałem jak im się coś pokręciło w sposobie naliczania abonamentu za internet i wystawili mi kilka faktur na ponad 30 tyś. :rotfl: A facet z windykacji powinien dawno siedzieć za sposób załatwienia. Ale nie wydaje mi się, żeby to miało inny przebieg jak w Plusie czy w Erze ( przypominam, że Era przestała działać na Śląsku ).
ODPOWIEDZ