Internet przez Nokia E50

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
isso
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2008-03-27, 23:14
Lokalizacja: G?ogów

Internet przez Nokia E50

Post autor: isso »

W zasadzie nie wiedziałem do którego działu wrzucić ten temat... więc wrzucam go tu :) ewentualnie poprosze moda o przeniesienie.

Moja sprawa - posiadam Nokię E50 (symbian) - i laptopa ( :o cudownie prawda? laptop nie ma 'bluta', ale mam kabel do nokii(usb)) ... i jeżdzę pociągami :] tak, tak :] jestem studentem :), ale oczywiscie nie w tym rzecz :)

Chciałbym się dowiedzieć jak przekrojowo wyglada połaczenie sie z internetem przez komórkę - czy np. przez moją jest to możliwe.

Oczywiscie nie chce, zeby ktos mi pisał jak to zrobić - poprostu napiszcie w którym dziale szukać - chyba, że ta komórka nie obsługuje..

I jedno ważne oczywiscie - czy bede musiał kupić nową karte startową?(mam prepay`a) - i jak czesto i za ile bede musiał ja doładować, aby nie straciła waznosci :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Internet przez Nokia E50

Post autor: Jaco »

isso pisze:Chciałbym się dowiedzieć jak przekrojowo wyglada połaczenie sie z internetem przez komórkę - czy np. przez moją jest to możliwe.
Jest możliwe i najpierw zapoznaj się z :faq: bo tam są odpowiedzi na twoje pytania. Zacznij od tego: Chcę mieć internet bezprzewodowy, co i jak mam wybrać??
ODPOWIEDZ