Modem ED77 edge... same problemy...

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

charlie_six
Początkujący użytkownik forum
Posty: 14
Rejestracja: 2007-07-16, 15:29

modem de77 edge...same problemy...

Post autor: charlie_six »

czyli ma edge... szajs może rzeczywiśćie ten limit
charlie_six
Początkujący użytkownik forum
Posty: 14
Rejestracja: 2007-07-16, 15:29

MODEM ED77 EDGE...SAME PROBLEMY...

Post autor: charlie_six »

Panowie... jeśli nic się nie polepszy oznajmiam oficjalnie że popełnie seppuku.Pan Krzysiu :P z orange wymienił kartę na zupełnie nową i.... NIC :evil: .Jeśli szybko mój internet nie zacznie działać jak prawdziwe EDGE zrobię sobie GTA IV przed premierą.Tak.. wbije się do salonu orange z shotgunem i zrobię porządek.Przed sprzątnięciem pana Krzysia pokaże mu ulotkę orange w której pisze że real 20KB/s.Co teraz?(Znów dodam że "bez-kabli" ładowało się z 2min a wysłanie tego tematu na razie nie daje skutków..pewnie real znów spadł poniżej 0,5KB/s. jeśli ktoś to czyta znaczy że wylałem dużo krwi i potu....)
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Modem ED77 edge... same problemy...

Post autor: Jaco »

Nie ty pierwszy i jeszcze nie ostatni będziesz się odgrażał swojemu operatorowi.Nie piszesz nic o limicie.To że dostałeś nową kartę nie oznacza że znieśli ci limit który zapewne masz nałożony i nic o nim nie wiesz.Może okazać się również że mieszkając tak blisko nadajnika który może być dość mocno obciążony i dlatego problemy z małym transferem.
Awatar użytkownika
Fanta
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1242
Rejestracja: 2007-01-29, 23:06
Lokalizacja: Siedlce (okolice)

Re: Modem ED77 edge... same problemy...

Post autor: Fanta »

Ja obstawiam że BTS jest uszkodzony, przeciążony raczej nie powinien być bo jeśli o tej porze jest tragedia to co mówić w dzień...
[center]!! Zaczynaj od: FAQ -> Szukaj tematów-> GOOGLE
Regulamin i Netykieta[/center]
Awatar użytkownika
Darecky
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 675
Rejestracja: 2007-07-15, 14:02
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Modem ed77 edge...same problemy

Post autor: Darecky »

charlie_six pisze:Jaki powinienem mieć przy tym modemie real transfer? Bo na bank nie 1-2KB/s. Powiedzcie jak powinno być.
Ja w te "lepsze dni" mam około 20kB/s, w te gorsze 15-17 KB/s, a po limicie 2,7kB/s średnio.
ODPOWIEDZ