Nokia 6600 jak szybko?

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
valdax

Nokia 6600 jak szybko?

Post autor: valdax »

Witam.Mam Nokie 6600 i łącze się przez bluetooth i Plus,oczywiście przez GPRS bo na tym telefonie nie ma inaczej,a prędkość jaką osiągam to zaledwie 18kb/s(mierzone na numion com..)natomiast przy ściąganiu około 4kb/s.Czy dla tego modelu jest to max.czy może mam coś żle skonfigurowane?
Gość

Re: Nokia 6600 jak szybko?

Post autor: Gość »

Na GPRS osiagniesz max 50 kb/s to jest w granicach 8 kb/s moja rada najpierw spojrz jaki masz zasieg jesli jest pelny to zrezygnuj z bluetooth i kup oryginalny kabel do noki (na allegro mozesz znalezc za 40 zl) i to powinno pomoc, sprawdz rowniez jaka predkosc masz ustawiona na porcie COM pozdrawiam
Gość

Re: Nokia 6600 jak szybko?

Post autor: Gość »

Zasięg mam na maksa.Próbowałem też przez irdę ,ale było to samo.Czy kabel w tym wypadku coś pomoże czy raczej zmiana telefonu na coś z lepszym GPRS?Pozdrawiam
Awatar użytkownika
dreamoftheviper
Stały użytkownik forum
Posty: 149
Rejestracja: 2006-01-15, 21:32
Lokalizacja: Włocławek/Toruń

Re: Nokia 6600 jak szybko?

Post autor: dreamoftheviper »

tamten post o kabelku ja pisalem

Odp

Mysle ze jak na irde dzialalo podobnie to kabel nic nie pomoze, a jesli chcesz zmienic telefon to zrob to tylko na taki z EDGE najlepiej nokia 6230 tam GPRS klasa 10 i EDGE klasa 10 takze polecam (cena ok 500 zl na allegro)
ODPOWIEDZ