Orginał CA-42 nie widzi modemu

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Robert

Orginał CA-42 nie widzi modemu

Post autor: Robert »

Witam ,szarpnełem się na orginalny kabelek do noki 6020 i gdy go podłanczam nie widzi modemu,oczywiście zaznaczam nie wykrywj modemu wykryje sam oraz nokia 6020 i gdy ma sie wyswietlic plansza z jakimiś portami ,ta plansza sie wyświetla ale nie ma na niej listy portów,dla was jest to może śmieszne ale mnie zaraz strzeli.oczywiście nowe stery i program,proszę o odpowiedż dla laika teraz sie łacze przez irde
Robert

Re: Orginał CA-42 nie widzi modemu

Post autor: Robert »

Nikt nie może mi pomóc
seboo

ok

Post autor: seboo »

napisz czy naprawde jest to oryginal i powtorz co konkretnie zrobiles aby zainstalowac ten modem - czy uzywales poprzednio kabelka nieoryginalnego ???
Robert

Re: Orginał CA-42 nie widzi modemu

Post autor: Robert »

Witam ,tak to orginał ,ale już jest ok.Flaszka wódeczki i pół nocy mnie to kosztowało ale jest efekt.Nokia 6020 22-24 KB a na irdzie zaledwie 7KB.Pozdrawiam[/img]
seboo

heh

Post autor: seboo »

to tak jak u mnie :) nokia 6020 irda - 7 kilo ; ca-42 20.5 kilo na sek :)
xxx5312
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-08-17, 17:50
Lokalizacja: Koszalin

Re: Orginał CA-42 nie widzi modemu

Post autor: xxx5312 »

Robert pisze:Witam ,tak to orginał ,ale już jest ok.Flaszka wódeczki i pół nocy mnie to kosztowało ale jest efekt.Nokia 6020 22-24 KB a na irdzie zaledwie 7KB.Pozdrawiam[/img]
Super ze ci sie udalo, szkoda tylko ze nie napisales jaka byla przyczyna ze nie mogles sie podlaczyc tak wrazie jak by ktos sie spotkal z podobnym problemem mysle ze nie wszyscy rozwiarza problem za pomoca flaszki wodki, :| :|

wedlug mnie przyczyna to brak stera do modemu, o to zalaczam link takowy do kabelka ca 42 dla tych ktorzy moga sie z tym zetknac, moze pomoze, ale nie gwarantuje :wink: :wink:

http://ds.my-mam.com/ModemSetup/ModemSetup_USB.exe

Pozdro :D :D :D
mobil-help
ODPOWIEDZ