[NEWS] Polskie (prawie) telefony komórkowe firmy TelForceOne

Nowości... więcej na https://www.opp.today/pl/

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

[NEWS] Polskie (prawie) telefony komórkowe firmy TelForceOne

Post autor: Blido »

Newsroom ChipOnline pisze:Polska firma TelForceOne, po ponad roku ciężkiej pracy, wprowadza na rynek serię siedmiu modeli telefonów komórkowych, których wspólną cechą jest... niska cena.

MyPhone to nazwa nowej linii telefonów komórkowych polskiej firmy TelForceOne, które jak większość urządzeń w dzisiejszych czasach, produkowane będą w Chinach. Do produkcji używane są jednak materiały najwyższej jakości, jak przekonuje Radosław Trzeba – przedstawiciel firmy.

Ceny telefonów wyposażonych w radio FM i kolorowy wyświetlacz, będą zaczynały się już od 140 złotych. Natomiast bardziej zaawansowane modele, posiadające m.in. aparat fotograficzny, odtwarzacze plików MP3, MP4 i AVI, Bluetooth, czy gniazdo rozszerzeń dla kart pamięci, kosztować będą minimum 360 złotych. W większości MyPhonów znajdziemy również technologię DualSim, zaś we flagowym produkcie firmy TelForceOne znajdą się m.in. ekran dotykowy oraz tuner telewizyjny, umożliwiający odbiór naziemnej telewizji – TVP1, TVP2, TVN, czy Polsat.

Telefony MyPhone, z dołączoną 12-miesięczną gwarancją, trafią na polski, czeski, słowacki, rumuński i ukraiński rynek pod koniec października.
Źródło: Newsroom Chip Online
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: [NEWS] Polskie (prawie) telefony komórkowe firmy TelForceOne

Post autor: ja.michal »

No ciekawe. :)

Ciekawe jak z transmisją danych. :)
faridrox
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 157
Rejestracja: 2008-02-08, 23:18
Lokalizacja: poz

Re: [NEWS] Polskie (prawie) telefony komórkowe firmy TelForceOne

Post autor: faridrox »

Pewnie najwyższej klasy GPRS :P
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: [NEWS] Polskie (prawie) telefony komórkowe firmy TelForceOne

Post autor: ja.michal »

No ja stronie myphone nie ma dokładnej specyfikacji.
Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

Re: [NEWS] Polskie (prawie) telefony komórkowe firmy TelForceOne

Post autor: Blido »

Ten najdroższy model prezentuje się całkiem nieźle i do tego ma dualsim. Gdyby miał jakąś dobrą przeglądarkę i transmisję danych to można by wykorzystywać jednocześnie do rozmów głosowych i internetu np. z simdaty.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: [NEWS] Polskie (prawie) telefony komórkowe firmy TelForceOne

Post autor: ja.michal »

Tylko ciekawe czy też takie ograniczenia są z tym dual sim jak w samsungu, że tylko z jednej karty można dzwonić a z dwóch odbierać. Aby dzwonić z drugiej trzeba wyłączyć tel i włączyć alby wybrać tą kartę która ma być primary.
Do tego samsung ma z tego co pamiętam tylko GPRS w dual sim. :(
ODPOWIEDZ