[NEWS] Nowa taryfa w Heyah: 2 gr za 100KB

Nowości... więcej na https://www.opp.today/pl/

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Darecky
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 675
Rejestracja: 2007-07-15, 14:02
Lokalizacja: Gdańsk

[NEWS] Nowa taryfa w Heyah: 2 gr za 100KB

Post autor: Darecky »

Kod: Zaznacz cały

Heyah przygotowała dla swoich użytkowników nową ofertę pod nazwą Równa Taryfa. Od 28. października klienci sieci mogą dzwonić w Polsce i za granicę w jednej cenie.

Jedna, równa stawka, skierowana zarówno do obecnych jak i nowych użytkowników Heyah, to 44 grosze za minutę połączenia do sieci komórkowych (z wyjątkiem Play - 79 gr) i stacjonarnych w Polsce, Unii Europejskiej oraz do innych wybranych krajów, wśród których znajdują się, m.in., Islandia i Norwegia.

Koszt wysłania jednej wiadomości SMS, skierowanej na numer krajowy sieci komórkowej, wynosi 14 gr, natomiast MMS 40 gr. Korzystanie z Internetu w telefonie to 2 grosze za 100kB.

Użytkownicy Heyah mogą sami zdecydować, czy chcą korzystać z dotychczasowej oferty nazywanej Taryfą Multipakiet, czy z nowej Równej Taryfy. Każdy klient może dwukrotnie dokonać bezpłatnej zmiany, każda następna to koszt 5 zł. Aktywacja Równej Taryfy dla dotychczasowych użytkowników odbywa się poprzez wybranie na klawiaturze telefonu kodu *100*1*1# i wciśnięcie klawiszu połączenia. Zmiana taryfy potwierdzana jest SMS-em.

W obu taryfach nadal obowiązują oferty specjalne na połączenia międzynarodowe - stawka za minutę połączenia do Wietnamu - 40 gr, na Ukrainę - 68 gr oraz na Białoruś 99 groszy. 
Źródło: telepolis.pl

http://telepolis.pl/news.php?id=12923&limit=1000

Czyli taniej niż w Blueconnect Starter i w dodatku do wszystkich za 44 gr za min, 14 gr sms... Ładniutko, bo wszystko na jednej SIM. Chyba najlepsza obecnie oferta dla prepaidowców dzwoniących do wszystkich sieci tyle samo.
Awatar użytkownika
Patryk
Guru bezprzewodowy
Posty: 6692
Rejestracja: 2007-09-12, 21:16
Lokalizacja: Z dziczy

Re: [NEWS] Nowa taryfa w Heyah: 2 gr za 100KB

Post autor: Patryk »

IMHO tą ofertą PTC chce już zupełnie skanibalizować Tak Taka,co się skończy jego likwidacją :)
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: [NEWS] Nowa taryfa w Heyah: 2 gr za 100KB

Post autor: zDaleKi »

Ładnie, coś zaczyna się ruszać. 2 gr za 100KB, to lepsza cena niż dotychczas na rynku oferowała SimData i jej konkurenci.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

Re: [NEWS] Nowa taryfa w Heyah: 2 gr za 100KB

Post autor: Blido »

I do tego te tanie połączenia do Wietnamu. W Playu jak pamiętam miało być coś takiego (lub już jest, nie orientuję się). Operatorzy chyba zwęszyli możliwy spory zysk dzięki wietnamskim imigrantom.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: [NEWS] Nowa taryfa w Heyah: 2 gr za 100KB

Post autor: zDaleKi »

Patryk_ pisze:PTC chce już zupełnie skanibalizować Tak Taka
A ja mam nadzieję, że i w Tak-Taku coś się ruszy. :)
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: [NEWS] Nowa taryfa w Heyah: 2 gr za 100KB

Post autor: krystianb »

BliSki pisze:A ja mam nadzieję, że i w Tak-Taku coś się ruszy.
Wątpie, a przynajminej nie prędko... Zaczynam sie zastanawiać ile wezmą za przeniesienie numeru z TT :papa: Bo ten taktak sie coraz droższy robi, co prawda przydał by sie tańszy pakiet na stacjonarne w tym heyah, ale wszyskiego mieć nie można...
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Awatar użytkownika
Patryk
Guru bezprzewodowy
Posty: 6692
Rejestracja: 2007-09-12, 21:16
Lokalizacja: Z dziczy

Re: [NEWS] Nowa taryfa w Heyah: 2 gr za 100KB

Post autor: Patryk »

krystianb pisze:co prawda przydał by sie tańszy pakiet na stacjonarne w tym heyah
I tak jest tanio - 11 gr w pakiecie,i to jest chyba najtańsza opcja na stacjonarne z komórki.
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: [NEWS] Nowa taryfa w Heyah: 2 gr za 100KB

Post autor: krystianb »

Patryk_ pisze:I tak jest tanio - 11 gr w pakiecie,
Ale to jest w obecnej taryfie, w tej płaskiej tego raczej nie będzie. Do tego 50min na 14 dni to troche dużo. W tt jest podobny pakiet 150 min na 30 dni po 14gr, do całej ery włącznie z heyah i stacjionarnymi. A i w TT jest jeszcze 9gr za min na stacjonarne po godzinie 22, za 1zl/mc.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Awatar użytkownika
yagi
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 811
Rejestracja: 2007-05-05, 21:33
Lokalizacja: PL

Re: [NEWS] Nowa taryfa w Heyah: 2 gr za 100KB

Post autor: yagi »

krystianb pisze:Zaczynam sie zastanawiać ile wezmą za przeniesienie numeru z TT :papa:
50 zl brutto...
:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010) :!:

www.btsy.eu - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie
Andy
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2008-07-25, 01:25
Lokalizacja: Białystok

Re: [NEWS] Nowa taryfa w Heyah: 2 gr za 100KB

Post autor: Andy »

Na dodatek opłata naliczana jest łącznie za dane wysłane i odebrane.
Czyli koszt minimalnej sesji wynosi 2gr i jest trzykrotnie tańszy niż w Blueconnect Starter :)
temp333
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 239
Rejestracja: 2008-03-22, 20:36
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: [NEWS] Nowa taryfa w Heyah: 2 gr za 100KB

Post autor: temp333 »

Rewelacyjna oferta. Tanie rozmowy do wszystkich + tani internet. Są teraz lepsi niż Mobilking.
ygor
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2008-10-29, 11:23
Lokalizacja: Kraków

Re: [NEWS] Nowa taryfa w Heyah: 2 gr za 100KB

Post autor: ygor »

Niby tak, ale ciekawe ile potrwa ta promocja i co bedzie potem...?
W mk masz zawsze to samo i pewnie nic sie nie zmieni, a nie wiem jak to jest z pakietami - chyba nie sa gwarantowane???

[ Komentarz dodany przez: YaHooo: 2008-10-29, 11:34 ]
Poprawa pisowni.
Ostatnio zmieniony 2008-10-29, 11:33 przez ygor, łącznie zmieniany 1 raz.
Engelbert
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 622
Rejestracja: 2007-10-04, 14:07
Lokalizacja: 127.0.0.1

Re: [NEWS] Nowa taryfa w Heyah: 2 gr za 100KB

Post autor: Engelbert »

ygor - to nie promocja, to nowa taryfa. Opłaty za połączenia głosowe i transmisję danych są wpisane w cennik taryfy.
W załączniku cennik. Rzeczywiście nowością jest łącznie naliczanie opłat za dane wysłane i odebrane. Szkoda, że nie jest taryfikowane co 1kb proporcjonalnie :P
Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

Re: [NEWS] Nowa taryfa w Heyah: 2 gr za 100KB

Post autor: Blido »

temp333 pisze:Rewelacyjna oferta. Tanie rozmowy do wszystkich + tani internet. Są teraz lepsi niż Mobilking.
Ale nadal trzeba doładować za 50zł żeby przedłużyć ważność konta o 3 miesiące. W Mobilkingu wystarczy 10zł. Mało używam komórki, więc Mobilking jest dla mnie nadal najlepszą ofertą.
ygor
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2008-10-29, 11:23
Lokalizacja: Kraków

Re: [NEWS] Nowa taryfa w Heyah: 2 gr za 100KB

Post autor: ygor »

Blido pisze:[...]
Ale nadal trzeba doładować za 50zł żeby przedłużyć ważność konta o 3 miesiące. W Mobilkingu wystarczy 10zł. Mało używam komórki, więc Mobilking jest dla mnie nadal najlepszą ofertą.
No też tak sądzę, Mobilking na razie najbardziej mnie satysfakcjonuje.
Choć widzę, konkurencja nie śpi i trzeba śledzić nowinki :)

[ Komentarz dodany przez: BliSki: 2008-10-30, 07:58 ]
Przycinam zbędny cytat.
Ostatnio zmieniony 2008-10-30, 07:50 przez ygor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
michał
Stały użytkownik forum
Posty: 94
Rejestracja: 2006-03-01, 11:12
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Heyah- 2gr za 100KB w równej taryfie

Post autor: michał »

Witam
Właśnie wyczytałem na telepolis, ale wolałem sprawdzić na heyah.pl i faktycznie cana za 100KB to 2 grosze, nielicząc rozmów zagranicznych za 44 grosze per minuta. Czyżby nowa rewolucja cenowa. Kiedyś heyah jako pierwsza wprowadziła sekundowe naliczanie.

Pozdo for ALL

[ Dodano: 2008-10-30, 17:21 ]
Sorry za tamto nieświadome spamowanie. Ja bym proponował przenieść ten temat do sekcji "co wybrać-oferty operatorów GSM" bo sekcja News'y jest troszkę mało rzucająca się w oczy (szczerze często czytam to forum ale o sekcji NEWSy nie wiedziałem :niepewny: ), albo do wątku "internet w systemie przedpłaconym (pre-paid)". Będzie lepiej widoczne. Bo osobiście uważam że to bardzo ciekawa oferta szczególnie, że te 2 gr za 100KB jest bez żadnych pakietów i w taryfie typowo do rozmów. Sam bym się poważnie zastanowił nad zmianą, niestety trzyma mnie abonament. Kiedyś miałem Heyah i widzę, że niewierność bokiem wychodzi. Obecnie mnie minuta kosztuje coś koło 37 gr, ale za to transfer danych jest absurdalnie drogi, a tu jest całkiem sensowny kompromis- za 10zł 50MB to w komórce do aplikacji typu gg, google mapy czy gps'a to całkiem spora ilość. Gadanie i internet na jednej karcie w przyzwoitej cenie. Swoją drogą internet "domowy" mam też na kartę, a pewnie abo jak się skończy to też raczej nie przedłużę.

Pozdrawiam niezdecydowanych :ok:
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: [NEWS] Nowa taryfa w Heyah: 2 gr za 100KB

Post autor: Sundance_kid »

Lenia mam i może ktoś powiedzieć czy 2 grosze za 100 kB to jest odgórnie czy tez tak jak w Simplusie jest to jakis pakiet?
Engelbert
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 622
Rejestracja: 2007-10-04, 14:07
Lokalizacja: 127.0.0.1

Re: [NEWS] Nowa taryfa w Heyah: 2 gr za 100KB

Post autor: Engelbert »

Sundance_kid, odgórnie - zapisane w taryfie bez żadnego pakietowania.
Awatar użytkownika
regedit
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 357
Rejestracja: 2007-05-15, 15:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: [NEWS] Nowa taryfa w Heyah: 2 gr za 100KB

Post autor: regedit »

Pakietowa transmisja danych na terenie kraju
(APN: heyah.pl lub inny APN udostępniony przez Operatora przeznaczony do połączeń z Internetem ogólnego uŜytku)

Opłata za 100 kB 0,02 PLN


Opłata naliczana jest za kaŜde rozpoczęte 100 kB, łącznie za dane wysłane i odebrane na poziomie protokołu
internetowego (IP); 1kB= 1024B. Po zakończeniu połączenia lub o godz. 24.00 dane są zaokrąglane w górę, do pełnej
jednostki taryfikacyjnej.
Warunkiem korzystania z usługi jest posiadanie skonfigurowanego aparatu umoŜliwiającego Pakietową transmisję
danych oraz aktywnej usługi pakietowej transmisji danych. Szczegółowe warunki korzystania z usługi dostępne są na
www.heyah.pl
http://heyah.pl/rowna_taryfa

Z tego wynika że nie trzeba nic aktywować. 2gr od tak :)

P.S. Ale jest jeden zonk. (chyba)

http://heyah.pl/mobilny_internet

'Przy szybkości do 1MB/s'

oczywiście pewnie chodziło im o 'Mb' bo 1MB to 8Mb
ZTE MF60 HSPA+ @ T-Mobile
Linksys WAG200G & Neostrada 10Mb/s
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: [NEWS] Nowa taryfa w Heyah: 2 gr za 100KB

Post autor: Sundance_kid »

No to chyba czas kupić starter Heyah. Play u mnie na wsi nie ma zasięgu wiec zostaje mi to. Bardzo dobra oferta dla danych. Nie trzeba bawić się w jakieś pakiety i pilnować co oby się nie skończył. Ja tak się nacięłam na Simplusa. To był najdroższy internet w moim życiu :/
greenfrog
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 217
Rejestracja: 2007-06-16, 10:41
Lokalizacja: z kanapy

Re: [NEWS] Nowa taryfa w Heyah: 2 gr za 100KB

Post autor: greenfrog »

A jakie transfery uzyskujecie :?:
Awatar użytkownika
KrissTofferr
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1271
Rejestracja: 2008-03-11, 14:15
Lokalizacja: Lubelskie

Re: [NEWS] Nowa taryfa w Heyah: 2 gr za 100KB

Post autor: KrissTofferr »

Zostało mi jeszcze niecałe 4 zł na koncie i zaczęli mi blokować na porcie 80 połączenia na poziomie protokołu http. Zorientowałem się dopiero po wyłączeniu http proxy. Wszystkie adresy są przekierowywane na http://www.pocket.blueconnect.pl/blokada

Kod: Zaznacz cały

Transmisja danych została zablokowana z powodu braku środków na koncie.
Doładuj konto, aby dalej korzystać z serwisu.
To chyba oznacza że te 5 zł które dostałem w promocji po pierwszym doładowaniu a z których zostało mi jeszcze około 4 zł - nie są przeznaczone do wykorzystania na transmisję danych? Bez sensu...
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: [NEWS] Nowa taryfa w Heyah: 2 gr za 100KB

Post autor: krystianb »

KrissTofferr pisze:To chyba oznacza że te 5 zł które dostałem w promocji po pierwszym doładowaniu a z których zostało mi jeszcze około 4 zł - nie są przeznaczone do wykorzystania na transmisję danych? Bez sensu...
A masz je jeszcze?? W erze stan konta po ładnym czasie dopiero zaczyna sie zmieniać, a do też chyba wcześniej potrafią zablokować transmisje, żeby na minusa nie zjechać. A przynajmniej w zwykłym TT nie ma rozrózniania środkow na koncie, ehh czemu znow nie ma podwojnego doładowania.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Awatar użytkownika
KrissTofferr
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1271
Rejestracja: 2008-03-11, 14:15
Lokalizacja: Lubelskie

Re: [NEWS] Nowa taryfa w Heyah: 2 gr za 100KB

Post autor: KrissTofferr »

krystianb pisze:A masz je jeszcze?? W erze stan konta po ładnym czasie dopiero zaczyna sie zmieniać
Mam, bo sprawdzałem podczas rozłączenia i po kilka groszy ubywa czyli że naliczanie jest na bieżąco.
Awatar użytkownika
Nitram
Początkujący użytkownik forum
Posty: 17
Rejestracja: 2008-07-23, 10:35
Lokalizacja: bo ja wiem...?

Re: [NEWS] Nowa taryfa w Heyah: 2 gr za 100KB

Post autor: Nitram »

Również korzystam z internetu w Heyah i przy stanie konta 3,50 nie ma problemu z dalszą transmisją danych. Nigdzie mnie nie przekierowuje.
[center] Goscie na poziomie zawsze chodza w pionie:]
http://www.symbianOS.pl
wszystko o symbianie[/center]
Awatar użytkownika
KrissTofferr
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1271
Rejestracja: 2008-03-11, 14:15
Lokalizacja: Lubelskie

Re: [NEWS] Nowa taryfa w Heyah: 2 gr za 100KB

Post autor: KrissTofferr »

Nitram pisze:Również korzystam z internetu w Heyah i przy stanie konta 3,50 nie ma problemu z dalszą transmisją danych. Nigdzie mnie nie przekierowuje.
Dziwna sprawa bo teraz wyłączyłem tunelowanie http i widzę że operator już nie przekierowuje moich wywołań http. W międzyczasie tylko przekładałem karte SIM z NECa do Siemensa. Obecny stan konta 2,60.
ODPOWIEDZ