[NEWS] Promocja dla klientów ING i Play.

Nowości... więcej na https://www.opp.today/pl/

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Darecky
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 675
Rejestracja: 2007-07-15, 14:02
Lokalizacja: Gdańsk

[NEWS] Promocja dla klientów ING i Play.

Post autor: Darecky »

www.bankujesz-kupujesz.pl pisze: Zestaw startowy Play Online na kartę dla Klientów bankujesz - kupujesz to najtańszy i wygodny zestaw do korzystania z szybkiego, bezprzewodowego Internetu.

W zestawie znajdziesz nowoczesny modem USB Huawei E220, który możesz zainstalować zarówno na komputerze stacjonarnym jak i przenośnym oraz kartę SIM z aż 60 GB na transfer danych do wykorzystania przez rok.

Jeśli wcześniej wyczerpiesz limit, możesz zawsze doładować swoje konto uzyskując dzięki temu GIGAntyczne bonusy na transfer danych.


To nie koniec udogodnień. Aby skorzystać z oferty nie musisz podpisywać umowy. Po prostu za cały zestaw płacisz jednorazowo i przez cały rok korzystasz z Internetu, nie martwiąc się o comiesięczne rachunki.
Trzeba mieć 299 pkt w ING ( ale jakich to już nie wiem... :) ) i się dostaje za 299 zł E220 i kartę ważną rok z limitem 60 GB...

Wiecej: http://www.bankujesz-kupujesz.pl/katalog/produkt/497
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: [NEWS] Promocja dla klientów ING i Play.

Post autor: ja.michal »

No nie powiem. Ciekawe. :)
Awatar użytkownika
Patryk
Guru bezprzewodowy
Posty: 6692
Rejestracja: 2007-09-12, 21:16
Lokalizacja: Z dziczy

Re: [NEWS] Promocja dla klientów ING i Play.

Post autor: Patryk »

Oferta jest bardzo ciekawa.
Policzmy:

Na miesiąc dostaje się 60/12 = 5 GB za cenę (299 +27,31)/12 = 27,20 zł
Czyli jest to bardziej atrakcyjne od zwykłego abonamentowego Online z modemem i 5 GB za 45 zł miesięcznie !

A modem zawsze można sprzedać na Allegro,kupić drugi zestaw i też sprzedać modem - wtedy wyjdzie taniej od abonamentu 10 GB bez modemu !
tps4
Użytkownik forum
Posty: 48
Rejestracja: 2008-12-09, 11:19
Lokalizacja: my się znamy

Re: Promocja dla klientów ING i Play.

Post autor: tps4 »

Darecky pisze:
Trzeba mieć 299 pkt w ING ( ale jakich to już nie wiem... :) ) i się dostaje za 299 zł E220 i kartę ważną rok z limitem 60 GB...

Wiecej: http://www.bankujesz-kupujesz.pl/katalog/produkt/497
Witam
Podstawa to mieć konto w ING i założyć dostęp do ING Online - punkty są automatycznie naliczane.

A co do oferty to chyba faktycznie niezła, bo właśnie rozglądam się za czymś bezprzewodowym.
Tylko na temat playmobile jest dużo mniej opinii niż simdata czy blueconnect...
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: [NEWS] Promocja dla klientów ING i Play.

Post autor: krystianb »

tps4 pisze:Tylko na temat playmobile jest dużo mniej opinii niż simdata czy blueconnect...
Bo ma dużo mniejszy zasięg, ogólnie rzecz biorąc, nie ma co opiniami sobie głowy zawracać, w każdym miejcsu działa inaczej. Trzeba testować i wybrać odpowiedniego operatora. Play jest dużo tańszy od reszty...
Patryk_ pisze:Czyli jest to bardziej atrakcyjne od zwykłego abonamentowego Online z modemem i 5 GB za 45 zł miesięcznie !
Ale czy na pewno taniej? Jednak w abonamecie masz te 32kb/s zapewnione jak 5 gb wykorzystasz. Tu jest cały problem - stała opłata, nie zaleznie od tego ile się korzysta.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Awatar użytkownika
Patryk
Guru bezprzewodowy
Posty: 6692
Rejestracja: 2007-09-12, 21:16
Lokalizacja: Z dziczy

Re: [NEWS] Promocja dla klientów ING i Play.

Post autor: Patryk »

krystianb pisze:Jednak w abonamecie masz te 32kb/s zapewnione jak 5 gb wykorzystasz.
Jakby było z 64 kbit po limicie,to OK.
Ale 32 to jak dla mnie wartość nie do zaakceptowania,aż tak cierpliwy nie jestem :)
ODPOWIEDZ