Play Online na kartę...

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
woocassh
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2009-04-21, 20:51
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Play Online na kartę...

Post autor: woocassh »

Witam.

Czy komuś z Was udało się połączyć z netem po upływie okresu ważności konta na połączenia wychodzące? A jeśli tak, to po ilu dniach od tego terminu?
Oferta Playa wygląda bardzo dobrze, ale mi do szczęścia przydałoby się więcej czasu na wykorzystanie środków z konta i gdyby dało się łączyć w ten sposób to by było piknie :]
Awatar użytkownika
Patryk
Guru bezprzewodowy
Posty: 6692
Rejestracja: 2007-09-12, 21:16
Lokalizacja: Z dziczy

Re: Play Online na kartę...

Post autor: Patryk »

woocassh, nie ma takiej mozliwości.
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Play Online na kartę...

Post autor: Jo_gurt »

woocassh, jak chcesz więcej środków to może Play Fresh? Oczywiście cena zupełnie inna, ale zakładam, że jeśli martwisz się o długość ważności konta to raczej chodzi o sporadyczne korzystanie.
woocassh
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2009-04-21, 20:51
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Play Online na kartę...

Post autor: woocassh »

Jo_gurt pisze:woocassh, jak chcesz więcej środków to może Play Fresh? Oczywiście cena zupełnie inna, ale zakładam, że jeśli martwisz się o długość ważności konta to raczej chodzi o sporadyczne korzystanie.
Owszem, korzystam w sumie sporadycznie, ale miałem nadzieję upiec dwie pieczenie na jednym ogniu - w miarę długi okres ważności konta i sporo transferu do wykorzystania, a w Playu Freshu, to trochę za drogo jest jak dla mnie. Wobec tego pozostanę przy Heyah - zobaczę jak długo będę mógł jechać na karcie bez ważności na poł. wychodzące.
Aldi
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2009-04-29, 15:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: Play Online na kartę...

Post autor: Aldi »

Hej!

Ja tez mam internet w Play i jestem bardzo zadowolona, ale z tego co sie orientuje, to nie da rady polaczyc sie z netem, po uplywie terminu na wychodzace, niestety:(
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Play Online na kartę...

Post autor: ja.michal »

Aldi pisze:nie da rady polaczyc sie z netem, po uplywie terminu na wychodzace, niestety:(
Potwierdzam. Nie da. Błąd wyskakuje. ;)
ODPOWIEDZ