Play Online dla abonentów.

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Boras
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 327
Rejestracja: 2008-01-14, 15:06
Lokalizacja: Toruń

Play Online dla abonentów.

Post autor: Boras »

Chciałem zapytać czy aby skorzystać z oferty Play Online dla abonentów wystarczy, że posiadam już abonament na internet w Play czy musi być to abonament na telefon. Oferty jest atrakcyjna, 10 GB za 45 zł i modemy od złotówki, bardziej opła Na stronie jest wyraźnie napisane że wystarczy posiadać abonament na telefon lub internet. Jednak w regulaminie jest już mowa tylko o abonamencie na telefon i mixa. Czy ktoś to może przerabiał?
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Play Online dla abonentów.

Post autor: krystianb »

Był taki jeden na forum, co się chwalił, że wziął play'a na próbę, następnego dnia wziął play dla abo, a próbe oddał przed upływem 7 dni. (Troche mało wiarygodne mi się to wydaje)
Jeśli masz internet na abo to raczej bez problemu będzie abonentem jesteś. (Mi co miesiąc przysyłają z fakturą przysyłają reklame play dlal abonentów.)
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Boras
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 327
Rejestracja: 2008-01-14, 15:06
Lokalizacja: Toruń

Re: Play Online dla abonentów.

Post autor: Boras »

A to muszę sprawdzić bo nie otwieram nawet tych kopert:) Jeśli to okaże się prawdą to jest to o wiele lepsza opcja niż przedłużenie u nich umowy.
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: Play Online dla abonentów.

Post autor: marens »

krystianb pisze:(Troche mało wiarygodne mi się to wydaje)
Też mi się wydaje, ale nie jest niemożliwe.
Można jednorazowo wziąć dwie aktywacje, abonentem Playa zostaje się po 24:00 w dniu podpisania umowy. Trzecia - 105dni karencji.
ODPOWIEDZ