DIALERY ?!?

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
n3wb13

DIALERY ?!?

Post autor: n3wb13 »

czy posiadacze internetu bezprzewodowego w sieciach gsm np. orange,plus lub era musza sie martwic dialerami?? ja jestem uzytkownikiem w sieci orange i posiadam licencje gprs i glownie zastanawiam sie czy istnieja takie dialery jezeli tak to jaki antydialer mi polecicie :?
Jerzyk

Re: DIALERY ?!?

Post autor: Jerzyk »

Nie słyszałem o dialerach dla sieci komórkowych i pewnie ich jescze nie ma, ale mogą się pojawić. To raczej nic trudnego napisać robaka który np. będzie wysyłał w tle SMSy premium za 9 PLN z podłączonej karty SIM. Ja nie wiem jak, ale mamy dużo "utalentowanych" programistów.
Awatar użytkownika
klisza
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 199
Rejestracja: 2005-12-18, 21:28
Lokalizacja: Legnica

Re: DIALERY ?!?

Post autor: klisza »

Dialery niestety SĄ. Ale tylko wtedy, gdy sam ustawiasz połączenie dial-up (np. używając telefonu jako modemu). Korzystając z oprogramowania, które oni ci dają chyba nie ma tego problemu. Więcej tutaj: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p ... numer#2040

P.S. W moim poście zapomniałe napisać, że najlepiej wpisać jakiś kilkunastocyfrowy dowolny numer w opcjach połączenia TP jako prefiks w Konektorze, bo możemy przez pomyłkę nawiązać połączenie z TP, którego nie można zablokować.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez klisza, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ