Oplaty iPlus 60

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
zimar
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2006-05-05, 22:59
Lokalizacja: Radom

Oplaty iPlus 60

Post autor: zimar »

Witam serdecznie,
Posiadam Iplusa 60 od kilku i mam moze trywialne pytanie. Czy ponosze jeszcze dodatkowe oplaty za przeslane dane? tak jak w przypadku SimDaty?
W punkcie powiedziano mi ze nie ma juz dodatkowych oplat za transmisje, sa one tylko w SimDacie, dlatego zdecydowalem sie na abonament za 60zl/mies. Jesli sa jednak te oplaty, to po co wobec tego ten abonament? Co w zasadzie ma sie w zamian?

Czy ktos moze to potwierdzic?

pozdr
zimar
iplus, usb commander EDGE
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Oplaty iPlus 60

Post autor: Szadzik »

Nie ma żadnych opłat poza te 60zł.
Back to the Future ;)
zimar
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2006-05-05, 22:59
Lokalizacja: Radom

Re: Oplaty iPlus 60

Post autor: zimar »

Dodam jeszcze, ze w regulaminie:
http://iplus.pl/materialy/promocje/regu ... dualni.pdf
jest mowa o oplatach, co prawda nie pisza w jakiej sa one wysokosci, ale dla mnie nie jest to do konca jasne, jak faktycznie jest.

Czy ktos, kto posiada iPlus-a 60 moze jednoznacznie sie wypowiedziec, czy jedyna oplata to jest 60zl i nic wiecej??

pozdr

PS
mam iPlus-a od kilku dni;)
iplus, usb commander EDGE
Awatar użytkownika
Enzo
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 341
Rejestracja: 2006-02-06, 18:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oplaty iPlus 60

Post autor: Enzo »

Jak do tej pory dodatkowe opłaty były naliczone jedynie za MMSy. Z iPlusa korzystam zarówno na komputerze jak i na komórce (jak nie chce mi się włączać komputera :) ).
Ostatnio zmieniony 2006-05-06, 09:09 przez Enzo, łącznie zmieniany 1 raz.
iPlus+E61i=FUN
PawełB
Stały użytkownik forum
Posty: 92
Rejestracja: 2006-04-19, 15:16
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Oplaty iPlus 60

Post autor: PawełB »

W iPLUSIE są jeszcze opłaty zgodnie z cennikiem. Czyli jak wyślesz więcej niż 20 SMS-ów oraz za połączenia telefoniczne, które wykonasz. Z WAP i WWW możesz korzystać ile chcesz bez żadnych kosztów z APN pro.plusgsm.pl, wap.plusgsm.pl i www.plusgsm.pl. Za korzystanie z APN innych operatorów słono zapłacisz.
iPlus Huawei E630
Samsung Z370
Awatar użytkownika
Kuna
Użytkownik forum
Posty: 27
Rejestracja: 2005-12-28, 21:44

spoko spoko

Post autor: Kuna »

spokojnie, nie straszcie kolegi:

Zaczynałem od usługi idei, potem zrezygnowałem i kupiłem iPlusa.
Raz, czy dwa razy źle wpisałem w poleceniach AT modemu APN i... się nie połączyło - "Zaabonuj GPRS" (zamiast plusa wpisałem www.idea.pl).

Tak więc chyba nie jest tak łatwo narobić sobie kosztów.
Awatar użytkownika
pimosz
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 270
Rejestracja: 2006-03-16, 18:24
Lokalizacja: ok Tomaszowa Lub

Re: Oplaty iPlus 60

Post autor: pimosz »

PawełB pisze:W iPLUSIE są jeszcze opłaty zgodnie z cennikiem. Czyli jak wyślesz więcej niż 20 SMS-ów oraz za połączenia telefoniczne, które wykonasz. Z WAP i WWW możesz korzystać ile chcesz bez żadnych kosztów z APN pro.plusgsm.pl, wap.plusgsm.pl i www.plusgsm.pl. Za korzystanie z APN innych operatorów słono zapłacisz.
A ja jak kupowałem IPlusa to człowiek w salonie powiedział że mogę do woli korzystać z internetu, ale wap będzie już dodatkowo płatny. Ja mam mętlik w głowie. Kto ma IPlusa i <font color="#FF00FF"><b>»»korzysta««</b></font> z wapu niech napisze jak to jest.

Pozdrawiam :wink:
Awatar użytkownika
Tomekłódź
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 364
Rejestracja: 2005-10-19, 19:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Oplaty iPlus 60

Post autor: Tomekłódź »

Ja korzystałem z WAP-u i nic mi nie naliczyło :D
Awatar użytkownika
seboo
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 247
Rejestracja: 2006-03-19, 14:41
Lokalizacja: prawie Wawa

mi tez

Post autor: seboo »

jezeli korzystasz z wap.plusgsm.pl to nic nie placisz - potwierdzam
Awatar użytkownika
Kuna
Użytkownik forum
Posty: 27
Rejestracja: 2005-12-28, 21:44

wap

Post autor: Kuna »

Wap oczywiście jest w cenie abonamentu - a nawiasem mówiąc - obsługa w salonach wszystkich operatorów jest na bardzo niskim poziomie, mi powiedziano że w cenie 60zł (iPlus dla abonentów) mam 1GB w cenie, a za resztę będzie trzeba płacić. W głowie się nie mieści, ciekawe ilu ludzi <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> zrezygnowało z zakupu usługi przez taką mało fachową obsługę.
krecikson
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2005-10-13, 06:29

Re: Oplaty iPlus 60

Post autor: krecikson »

Chciałem już wcześniej poruszyć ten temat ,ale umknęło mi to, jeśli już o tym mowa, to nie wiem czy ktos z was czytał regulaminu promocji "iPlus biznes karta 49" ale jest tam paragraf 1. punkt 9. podpunkt a. :D
Opłata abonamentowa w promocyjnym planie cenowym iPlus Biznes 49 obejmuje:
nieograniczony dostęp do Internetu w technologiach GPRS/EDGE/UMTS w ramach połączeń z APN www.plusgsm.pl, Internet, z prywatnymi APN oraz wap.plusgsm.pl z zastrzezeniem paragrafu 1 pkt. 8
paragraf 1 punkt 8 mówi o opłatach za Internet w przypadku roamingu że są one naliczane osobno.

Nie jestem pewien do końca co oznacza sformułowanie "nieograniczony dostęp do Internetu w technologiach GPRS/EDGE/UMTS ... z prywatnymi APN" czy prywatne APN oznacza punkty dostępowe innych sieci jak era czy idea :?: więc czy można się z nimi łączyć na równi z punktem APN www.plusgsm.pl w ramach abonamentu i nie zostaną naliczone dodatkowe koszty? Jak rozumiec ten zapis?
stan123
Początkujący użytkownik forum
Posty: 17
Rejestracja: 2006-04-11, 17:31

Re: Oplaty iPlus 60

Post autor: stan123 »

Wszystko zależy od ustawień w telefonie, jak miałem wap gprs kasa była naliczana a jak ustawiłem internet gprs jest w cenie 60zł
Awatar użytkownika
klisza
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 199
Rejestracja: 2005-12-18, 21:28
Lokalizacja: Legnica

Re: Oplaty iPlus 60

Post autor: klisza »

W mojej umowie jest dokładnie zapisane. Można korzystać w ramach abonamentu z APN: www.plusgsm.pl, wap.plusgsm.pl, pro.plusgsm.pl, m2m.plusgsm.pl.
- iPlus - Motorola v235 Rz?dzi - Firefox -
ODPOWIEDZ