internet satelitarny w Europie

Dla obecnych i przyszłych użytkowników internetu satelitarnego TP, Astra2Connect, Tooway, skyDSL, VSAT.
Reklama:Szukasz dostawcy internetu satelitarnego? Sprawdź ofertę TS2 Space https://ts2.space/pl/internet-satelitarny/.

Moderatorzy: marcin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Adrian

internet satelitarny w Europie

Post autor: Adrian »

Chcialbym miec internet satelitarny podlaczony do laptopa w momencie podrozowania po Europie. Czy istnieje taka mozliwosc. W Polsce ie jest mi to potrzebne, bo tu mam stale lacze. Prosze o pomoc na e-mail: [email protected]
Awatar użytkownika
marcin
*** Administrator ***
Posty: 198
Rejestracja: 2005-08-16, 10:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: internet satelitarny w Europie

Post autor: marcin »

skyDSL możemy podłączyć na terenie całej Europy

Obrazek

, ale nie nadaje się do laptopa (wymagany kanał zwrotny np. GPRS/EDGE + ustawianie i przewożenie anteny satelitarnej z konwerterem).

Mobilny dostęp przez satelitę umożliwia modem Inmarsat BGAN - szczegóły tutaj, zasięg poniżej:

Obrazek
kris

Re: internet satelitarny w Europie

Post autor: kris »

Witam,mam pytanko czy jest możliwość podłączenia do neta,mieszkam na obrzeżach Łodzi i nie ma dostępu poprzez sieć telefoniczną jak również poprzez sieci kablowe,więc jedynie zostaje intenet satelitarny.nie wiem czy to ma znaczenie,ale posiadam laptopa.Jeśli jest jakaś możliwosć to proszę o info jakie warunki trzeba spełnić i jaka jest cena lub najlepiej jakiś link do stronki.
Pozdrawiam
[email protected]
Awatar użytkownika
marcin
*** Administrator ***
Posty: 198
Rejestracja: 2005-08-16, 10:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: internet satelitarny w Europie

Post autor: marcin »

Ostatnio zmieniony 2009-02-11, 19:18 przez marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ