Blue Connect na N80???

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Leszek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-06-19, 14:02
Lokalizacja: Zabrze

Blue Connect na N80???

Post autor: Leszek »

Witam!

Mam pytanko:
Czy ma ktoś z Was Internet z Ery na komórce innej niż te z reklamy? Dokładnie to interesuje mnie czy BC będzie działał na N80. Pytałem się w BOA z Ery, ale oni odpisali, że "nie sprzedajemy go, więc nie mamy informacji". Może ktoś już ma na tym telefonie ten Internet?
Awatar użytkownika
duru
Początkujący użytkownik forum
Posty: 15
Rejestracja: 2006-05-30, 20:10

Re: Blue Connect na N80???

Post autor: duru »

Witam!

Jeżeli nie masz simlocka, a telefon jest prawidłowo skonfigurowany BlueConnect działa wyśmienicie. Kwestia jest jeszcze taka, gdzie będziesz korzystał z usługi. W Warszawie gdzie jest zasięg UMTS pracuje to naprawdę świetnie.
Death be not proud, though somehave called thee mighty and dreadful, art not so...
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Blue Connect na N80???

Post autor: Szadzik »

Leszek pisze:Dokładnie to interesuje mnie czy BC będzie działał na N80. P
A czemu miałby nie działac? Jeśli nie masz simlocka, to będzie działał internet bez problemu. Musiał będziesz oczywiście telefon skonfigurowa odpowiednio.
Back to the Future ;)
Leszek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-06-19, 14:02
Lokalizacja: Zabrze

Re: Blue Connect na N80???

Post autor: Leszek »

Dzięki za info!

EDIT:Wto Lip 4 17:50:49 2006
Szadzik pisze:Musiał będziesz oczywiście telefon skonfigurowa odpowiednio.

Wszystko już mam aktywowane. Pytanie teraz jak go dobrze skonfigurować? przez erainternet łączy się dobrze, ale kase nabija mi osobno (tzn. nie korzysta z puli 50 MB). Jeżeli komuś dobrze nalicza to mam prośbe o podanie jak mam skonfigurować. Pytałem się w Era BOA, ale tam uparcie twierdzą że na N80 nie będzie działać.
ODPOWIEDZ